Zpět

Hypotéky Wüstenrot zdarma nebo s jednotným poplatkem a výhodným úrokem

Dnešním dnem opět snížila Wüstenrot hypoteční banka úrokové sazby hypotečních úvěrů na bydlení a refinancování. Navíc zcela nově zavádí jednotný poplatek za zpracování hypotečního úvěru.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Wüstenrot hypoteční banka připravila pro své klienty zajímavé novinky a zvýhodnění. Pro hypotéky na vlastní bydlení do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti s jednoletou, dvouletou a tříletou fixací je nově stanoven jednotný poplatek za zpracování úvěru ve výši 2 999 Kč. Při průměrné výši hypotečního úvěru 1 300 000 Kč činil poplatek 10 400 Kč, s nově zavedenou úpravou tedy klient ušetří 7 401 Kč. Hypotéky na vlastní bydlení s pětiletou fixací do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti jsou navíc i nadále poskytovány zdarma.

Vítanou změnou je jistě i další snížení úrokových sazeb. Po předchozím snížení minimální sazby s jednoletou fixací na 3,99 % p.a., přichází snížení dvouleté, tříleté a pětileté sazby u hypoték na vlastní bydlení až o 0,45 % p.b.

U produktu Spoříme s hypotékou, který je kombinací hypotéky a stavebního spoření, klesly úrokové sazby také o 0,45 % p.b.

Hypotéka REFIN, která se využívá na refinancování dříve poskytnutých úvěrů, je nyní s tříletou i pětiletou fixací již od 3,81 % p.a..

U Hypotéky na pronájem, která je vhodná pro pořízení nemovitosti jako investice, se nově zavedla tříletá úroková sazba ve výši 4,79 % p.a..

Bonitním klientům, kteří žádají o hypotéku ve výši nad 1,5 milionu korun do 70 % zástavní hodnoty nabízí banka zvýhodněné EXTRA úrokové sazby s tří a pětiletou fixací. Kompletní úrokové sazby naleznete v přiložené tabulce.
 

Přehled úrokových sazeb naleznete ZDE.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]