Zpět 2 fotografie

Hugo představuje svůj nový byt aneb vzorový byt v Biografech Barrandov

Při příležitosti nově vybudovaného vzorového bytu Hugo v projektu Biografy Barrandov pořádá společnost Bouwfonds 5. a 6. listopadu Dny otevřených dveří. Návštěvníci si budou moci prohlédnout právě dokončovaný bytový dům Adina se vzorovým bytem. Tento byt je vybaven nábytkem od společnosti Scandium Interiors a zájemcům představí standardy bytových domů Adina a Hugo. Pro potenciální kupce je ke Dnům otevřených dveří navíc připravena mimořádná akční nabídka – kuchyňská linka zdarma.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Bytový dům Adina bude v pátek 5. listopadu od 16 do 20 hodin a v sobotu 6. listopadu mezi 10 a 15 hodinou otevřen veřejnosti. Zájemcům budou k dispozici zástupci developerské společnosti Bouwfonds a makléři z realitních kanceláří Century 21 a Professionals, které mají na starosti prodej bytových jednotek. Jeden z posledních volných bytů byl kompletně zařízen kvalitním skandinávským nábytkem ve spolupráci se společností Scandium Interiors. Návštěvníci si ho budou moci prohlédnout jako vzorový byt nového domu Hugo, v němž si již první kupující rezervovali své nové bydlení.

„Dům Adina, který postupně dokončujeme, je díky své kvalitě z velké části vyprodaný. Rádi bychom tedy Dny otevřených dveří využili především k bližšímu představení druhého bytového domu – Hugo, jehož výstavba bude zahájena v první polovině příštího roku. Návštěvníci si mohou ve vzorovém bytě prohlédnout budoucí podobu a standardy bytů v domě Hugo,“ říká Petr Kouřil, ředitel společnosti Bouwfonds. Bytové jednotky v této druhé etapě projektu nabízejí mimořádně zajímavé prodejní ceny. „Například byt 2+kk kolem 60 m2 lze koupit již za cenu pod 3 miliony. Jak je u nás dobrým zvykem, tato cena je pro zákazníky konečná, tedy včetně balkónu, sklepa, parkovacího stání i DPH.

V kombinaci se speciální akční nabídkou dáváme klientům možnost zakoupit byt za velmi atraktivních podmínek,“ dodává Petr Kouřil.

Bytový dům Hugo bude rozdělen do tří samostatných částí, každá se dvěma vchody. Nabídne byty v dispozicích 1+kk až 4+kk o výměře čisté bytové plochy od 30 m2 do 100 m2. Díky tvaru připomínající písmeno U vznikne z jihu objektu polouzavřený vnitroblok osazený zelení. Každé bytové jednotce náleží parkovací stání, které je již v ceně bytu. Ta budou umístěna v podzemním podlaží a v přízemí, patra jsou propojena rampou. V suterénu a přízemí se nacházejí také sklepy, kočárkárna, technické a užitné zázemí. V dalších podlažích jsou navrženy již jen byty. Některé bytové jednotky v posledním patře budou mezonetového typu, s nástavbami vybíhajícími na střechu a s rozlehlými terasami. K většině bytů náleží balkony či terasy.

Bydlení na Barrandově je charakteristické snadnou a rychlou dostupností centra a nádhernou přírodou Prokopského údolí a Chuchelského háje. V dosahu obou bytových domů je široká občanská vybavenost, od obchodů, přes školy až po místní polikliniku. Sportovní vyžití umožňuje blízký sportovní areál s tenisovými i squashovými kurty, v docházkové vzdálenosti je aquapark s vířivkami a tobogány. Napojení na pražský okruh, rychlá cesta na letiště a snadná dostupnost nákupních center k příjemnému bydlení přispívají.