Zpět

Hörmann dodá ocelové dveře pro nemocnici

Společnost Hörmann, přední výrobce garážových a dveřních systémů, se podílí na zakázce na dodávku dveří pro Nemocnici Klatovy. Projekt se bude realizovat od července 2010 do července 2011 a celkem firma dodá 1031 ks dveří. Zakázka se vztahuje na hlavní budovu nemocnice, zásobovací objekt a parkovací dům. V současnosti probíhá dodávka zárubní pro zásobovací budovu.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Na celkovém počtu 1031 ks dveří se 667 kusy podílejí ocelové dveře Hörmann OIT s obvodovými zárubněmi. Výběr dveří zohlednil především náročný provoz nemocnice. Vnitřní dveře OIT se vyrábí z ocelového plechu o tloušťce 0,8 mm a výplň křídla tvoří dřevotříska. Díky těmto materiálů je tak zaručena vysoká mechanická odolnost a tvarová stálost.

204 kusů protipožárních dveří T30 EI30DP1 C, T60 EI60DP1 C a T90 EI90DP1 C s třiceti, šedesáti a devadesátiminutovou odolností proti ohni bylo vybráno z důvodu zajištění bezpečnostních opatření. Dveře jsou vyrobeny z ocelového plechu o tloušťce 1 mm a výplň představuje tepelná izolace a protipožární deska. Protipožární dveře disponují masivními závěsy s kuličkovými ložisky, aby tak zvládaly i ten nejnáročnější provoz. Jednotlivé dveře budou mít i speciální výbavu, například provedení s nadsvětlíky, prosklením, panikovými hrazdami, elektrickými otvírači a zámky, magnety, atd., což vyhovuje specifickým provozním potřebám.

Na dodávkách dalších dveřních systémů (posuvných, rentgenových a automatických dveří) se podílí obchodní partneři společnosti Hörmann.

Více naleznete na www.hormann.cz
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]