Zpět 1 fotografie

GlasLift 351

Společnost Uplifter CZ s.r.o. přivádí na český trh nový GlasLift 351 firmy HH-Intellitech. Samopojezdný silák GlasLift 351 tak doplňuje úspěšnou modelovou řadu GlasLift 250.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Díky vysoké rentabilitě a promyšlené provozní bezpečnosti je GlastLift 250 na nejlepší cestě stát se nejprodávanějším „ All-in-one“ vakuovým montážním přístrojem v Evropě. Obsluhuje ho pouze jedna proškolená osoba a bez vynaložení velkého pracovního nákladu může pohybovat a montovat nejrůznější břemena až hmotnosti do 250kg, jako např. skleněné, ocelové, betonové či dřevěné prvky. Jako zásadní argument pro jeho použití hovoří až 50% úspora času při montáži oken.

Firma Uplifter, jako generální zástupce, však s ohledem na současný trend a stále těžší instalované skleněné prvky rozpoznala jednu možnou rezervu, a sice jeho nosnost. Při tom je jednou z největších předností GlasLiftu při jeho kompaktní a štíhlé konstrukci jeho nosnost, kterou lze vlastně jen těžko překonat. Avšak kde je vůle tam se najde i cesta. Firma HH-Intellitech rozebrala GlasLift do posledního šroubku podobně jako při tuningu aut a přidala tomuto premiantovi v jeho třídě ještě více síly.

Byla zesílena konstrukce jeho rámu, maximalizována protizávaží a byl vybaven novým hydraulickým válcem. Tak vzniknul GlasLift 351 s vynikající nosností do max. 350kg. Pohon akumulátorem, stejně jako u jeho menšího bratra, umožňuje jeho úplnou mobilitu a dodává mu skvělé parametry v rychlosti montáže. 2-okruhový vakuový systém zaručuje stálou nadkapacitu přísavné síly 400%. Ppři případném narušení jednoho z vakuových okruhů poskytuje přístroj stále ještě nadkapacitu vakuových talířů 200% a tím i maximální míru bezpečnosti.

Stavební, nebo montážní prvky mohou být otáčeny 3-dimenzionálně, řízení stroje GlasLift 351 umožňuje precizní manévrování na místě montáže. Díky šířce stopy 85 cm projede GlasLift 351 všemi běžnými dveřními otvory a kvůli jeho štíhlé a kompaktní konstrukci ho lze snadno přepravovat v každém transportéru.
GlasLift 351 je možné nyní pronajmout či zakoupit.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]