Zpět 3 fotografie

FINEP dnes zahajuje prodej projektu Harfa Park

Rezidenční projekt Nová Harfa přechází do své čtvrté etapy, umístěné v nejatraktivnější části pozemku. Harfa Park nabídne 101 bytů v řidší zástavbě obklopené zelení. Díky umístění v klidové zóně širšího centra Prahy je Harfa Park ideální volbou pro každého, kdo požaduje klid a zároveň komfort velkoměsta.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

„Projekt vychází vstříc dnešním požadavkům zákazníků. Za příznivou cenu od 38.000,- korun za m2 (bez DPH) lidé získají nadstandardní bydlení v jedné z nejzajímavějších pražských lokalit. Projekt v následujících letech čeká další zhodnocení díky revitalizaci parku kolem říčky Rokytky,“ říká Pavla Temrová, tisková mluvčí FINEP Holding, SE.

Harfa Park je rezidenční dům, který je rozdělen do tří samostatných objektů s vlastním vstupem. V Harfa Parku vznikne 101 bytů od 1+kk až po velkoryse řešené 4+kk. Každý byt bude disponovat balkonem, terasou, lodžií nebo oplocenou předzahrádkou. Objekty budou tvořit vnitroblok s cestičkami, veřejnou zelení a zahrádkami přízemních bytů. „Předcházející etapy Nové Harfy se vyznačují industriálním městským stylem, u Harfa Parku je nejdůležitější souznění s okolní zelení,“ uvádí Vladimír Zuzák, obchodní ředitel FINEP.

Velkou výhodou Harfa Parku je široká nabídka služeb počínaje večerkou a supermarketem, přes stylové restaurace či solária až po prodejny domácích doplňků. „Lokalita disponuje mnoha oddychovými zónami se sportovišti i horolezeckou stěnou. Bouřlivý rozvoj navíc zaznamenávají celé Nové Vysočany. Projekty FINEP a dalších developerů z této lokality dělají stále žádanější adresu,“ říká Vladimír Zuzák. Podle jeho slov patří k velkým devizám oblasti vynikající dopravní spojení autem, vlakem i městskou dopravou.

„Harfa Park není posledním projektem, který letos připravujeme. I v situaci, kdy většina developerů zmrazuje své aktivity, cítíme na trhu značný potenciál. Zájem o kvalitní a cenově dostupné projekty je nadále veliký. Přesně takové projekty naším klientům nabízíme,“ dodává Pavla Temrová.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]