Zpět 2 fotografie

EKOSPOL s předstihem dokončil hrubou stavbu dvou nových bytových projektů

Hrubá stavba dokončena s měsíčním předstihem, více než 75 % bytů prodáno. Touto v dnešní době unikátní bilancí se pyšní dva nové bytové projekty přední české developerské společnosti EKOSPOL a.s. Výstavba bytových areálů Viladomy Uhříněves a Viladomy u Vinořského zámku byla zahájena v prvním pololetí letošního roku, již v létě příštího roku se do nových bytů budou moci nastěhovat první obyvatelé.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Oba bytové projekty společnosti EKOSPOL a.s. mají významného společného jmenovatele – jejich výstavba je financována výhradně z vlastních zdrojů, bez pomoci bankovního či jiného cizího kapitálu. Podle Evžena Korce, generálního ředitele EKOSPOL a.s., je pro zájemce o nové bydlení tato skutečnost zvláště v dnešní době velmi důležitá. „Klienti se díky hospodářské recesi naučili kromě srovnávání různých nabídek také důkladně prověřovat jednotlivé developery. Velmi pečlivě zvažují, komu nakonec svěří své peníze. Tento jev je jedním z největších pozitiv nedávné krize,“ tvrdí Evžen Korec.

Rozhodují reference a cena
Právě reference spokojených zákazníků a portfolio více než 35 velkých developerských projektů pro celkem 8000 zákazníků jsou pro EKOSPOL významným zdrojem klientů. „Díky naší téměř 19 let trvající tradici a mnoha realizovaným projektům, které byly bez výjimky dokončeny a předány klientům vždy včas či dokonce v předstihu, prodáváme pravidelně 15 – 20 % našich bytů díky referencím spokojených zákazníků,“ pochvaluje si Evžen Korec. „Když děláte svou práci dlouhodobě poctivě, klienti to nakonec vždy ocení,“ dodává.

Druhým nezbytným kritériem úspěchu v dnešní době je férová cena. V praxi to znamená, že lidé jsou ochotni akceptovat ceny v rozmezí do 1,8 mil. Kč za 1+kk, do 2,6 mil. Kč za 2+kk a do 3,5 mil. Kč za 3+kk. Vše včetně aktuálně platné DPH. „Dražší byty se v dnešní době prodají jen velmi těžko. Magickou hranicí je podle našich zkušeností částka 50 000 Kč za metr čtvereční včetně DPH,“ říká Evžen Korec.

Viladomy u Vinořského zámku nabídnou bydlení v krásné lokalitě plné přírodních i historických památek na okraji městské části Praha – Vinoř. Celkem 58 bytů ve třech třípodlažních viladomech se stane novou architektonickou dominantou při vjezdu do Vinoře směrem z centra Prahy. U většiny bytů v 1. podlaží jsou navrženy velmi žádané předzahrádky zajištující harmonické propojení projektu s okolní zelení, v horních podlažích pak najdeme luxusní terasy s unikátním výhledem do okolí. V suterénech domů je navrženo 40 garážových stání a další prostory vybavenosti pro nové obyvatele.

Ceny bytů ve Vinoři začínají na 39 000 Kč za metr čtvereční vč. DPH, což odpovídá zhruba 1,55 mil. Kč za byt o dispozici 1+kk a 2,3 mil. Kč za 2+kk. Všechny byty kategorie 3+kk za bezkonkurenční cenu 2,7 mil. Kč jsou již beznadějně vyprodány.

První etapa bytového projektu Viladomy Uhříněves nabídne celkem 78 nových bytů situovaných v nádherné mikrolokalitě v sousedství luxusní vilové čtvrti. Bude tvořena čtyřmi viladomy s dvěma podlažími a třetím ustupujícím. Architektonické řešení je koncipováno tak, aby se domy staly harmonickým prvkem v okolní zástavbě a citlivým propojením bytových domů se stávajícími vilami. Součástí bytů v přízemí jsou velké předzahrádky, které přidává EKOSPOL zdarma. Byty v horních podlažích mají díky ustupujícím patrům rozlehlé terasy s výhledem do přírody i na okolní vily.

Byty v Uhříněvsi prodává EKOSPOL za průměrnou cenu 42 000 Kč za metr čtvereční vč. DPH. Byt 1+kk pořídí klienti již za 1,5 mil. Kč, 2+kk s nádhernou rozlehlou předzahrádkou již za 2,5 mil. Kč a 3+kk s velkými terasami za bezkonkurenčních 3,4 mil. Kč.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]