Zpět

Efektivní zateplení: neměňte okna, stačí skla!

Chcete ušetřit se zelenou dotací a neradi byste zateplení odkládali až na jaro? Kvalitně zateplit dům či byt můžete v zimě i bez toho, aniž byste vybourávali celá okna.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Řešením je vyměnit nevyhovující zasklení za izolační sklo s vnitřní meziskelní fólií HEAT MIRROR, které splňuje všechny kritéria pro získání dotace Zelená úsporám. „Díky zasklení s meziskelní fólií dosahují standardní okna požadované izolační hodnoty menší než 1,1 W/m2K a v kombinaci s kvalitními rámy (např. dřevohliník) i hodnotu blížící se Uw=0,8W/m2K, což je parametr splňující i nejnáročnější požadavky pro použití v pasivních a nízkoenergetických stavbách,“ uvádí Ing. Jiří Dobrovolný, předseda představenstva společnosti Izolační skla.

Sklo s nejmodernější technologií lze zasklít do plastových, hliníkových oken i dřevěných eurooken, a to bez jakýchkoliv úprav původních rámů. Prostým přesklením ušetříte až 20% energie a v kombinaci s dalším způsobem zateplení se dá reálně dosáhnout i úspory 36 % energie Dotační program vám v obou dvou případech může pokrýt dokonce i většinu nákladů, které jsou srovnatelné se čtvrtinou investice za výměnu celých oken. Navíc vás tento efektivní a rychlý způsob zateplení ušetří od nepořádku a ani neomezí provoz domácnosti a výrazně zlepší užitnou hodnotu oken potlačením chladu a vzniku kondenzátu. Více na www.izolacniskla.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]