Zpět 1 fotografie

Dveře v 3D rozměrech

Zdarma si stáhnout knihovny 3D modelů dveří do programu Arcon. Tak to je nová služba odborné i laické veřejnosti, kterou představila na svých www stránkách společnost SAPELI, a. s., český výrobce dýhovaných dveří.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Internetové stránky www.sapeli.cz nabízí projektantům, architektům i laické veřejnosti možnost ZDARMA si stáhnout knihovnu 3D modelů dveří SAPELI pro projekční program ArCon 9. Katalog zahrnuje 3D objekty, textury a materiály. „Cílem této nové aktivity SAPELI je umožnit především odborníkům přípravu komplexnějších vizualizací interiéru pro lepší prezentaci svých návrhů zákazníkům. Každý si tak nyní bude moci lépe představit, jak dveře z kolekce SAPELI budou dotvářet jeho interiér,“ uvádí Mgr. Ota Meissner, vedoucí marketingu SAPELI, a. s.

Každému, kdo chce této možnosti využít, postačí vyplnit jednoduchý registrační formulář na internetové stránce http://www.sapeli.cz/index.asp?obsah=358&amp a na základě informačního e-mailu si knihovnu s 3D modely dveří SAPELI bezplatně stáhnout.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]