Zpět

Dny otevřených dveří v rezidenčním projektu Prague Marina již tento víkend!

Společnost Prague Marina a.s. připravila pro zájemce o unikátní bydlení Dny otevřených dveří rezidenčního projektu Prague Marina. Tento projekt v pražských Holešovicích je díky přirozenému propojení bytů s výhledem na vodu unikátním rezidenčním projektem na území hlavního města Prahy. Dny otevřených dveří skýtají jedinečnou možnost prohlédnout si byty na vlastní oči a vychutnat si pohled na Vltavu.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Již tento víkend 18. a 19. září vždy od 10.00 do 18.00 hodin proběhnou Dny otevřených dveří projektu Prague Marina. Kromě prohlídky dokončených bytů, které budou přístupné po celý den, bude pro návštěvníky připraven doprovodný program pro děti. Malí návštěvníci mohou využít skákacího hradu nebo trampolíny.

K místu konání se návštěvníci dostanou nejlépe z Jankovcovy ulice, celá akce spolu s doprovodným programem se odehraje v průčelí bytového domu Cardiff.

Rezidenční projekt Prague Marina nabízí v přízemí bytových domů obchodní prostory, ve kterých budou brzy otevřeny restaurace, kavárny a další služby. Rozsáhlá zelená plocha, odcloněná zástavbou administrativních budov Prague Marina Office Center od Jankovcovy ulice, vytváří klidnou oddychovou zónu s prostorem pro odpočinek jak obyvatel bytových domů, tak nájemců kancelářských objektů. I. fáze rezidenčního projektu Prague Marina s 338 byty je již dokončena. Další fáze, která je nyní v přípravě, počítá s rozvojem území na východní straně tzv. přístavního bazénu (tzn. naproti I. fázi projektu) a nabídne dalších 290 bytů s atraktivním výhledem na bývalý holešovický přístav a na Vltavu. Díky projektu Prague Marina a dalším vznikajícím rezidenčním a administrativním projektům v lokalitě se Holešovice stávají znovuobjevenou pražskou čtvrtí, která je atraktivní zejména pro své těsné sousedství s centrem hlavního města.

Developer projektu Prague Mariny, developerská skupina Lighthouse Group, se vedle revitalizace Holešovic významně podílí také na budování Nových Vysočan, kde na území bývalého areálu ČKD, v těsném sousedství O2 areny, dokončil v roce 2008 parkovací dům pro 1 400 aut. Ve svých aktivitách v lokalitě nyní pokračuje výstavbou obchodního a zábavního centra Galerie Harfa a administrativní části projektu – Harfa Office Park. Lighthouse Group prostřednictvím společnosti Zelené město, a.s., také na území přesahujícím 15 ha v Praze na Jarově realizuje rozsáhlý bytový projekt Zelené Město. První etapa se 432 byty již byla v roce 2009 dokončena, zahájení druhá etapy s 323 byty je plánováno na příštího roku.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]