Zpět 6 fotografií

Devět nových dekorů pracovních desek Kronospan oživí kuchyni

Novinky v sortimentu Kronospan potěší milovníky vaření i designu. Škála pracovních desek této značky se totiž rozrostla o 9 nových dezénů. Díky tomu si zájemci mohou vybrat z kolekce pracovních desek zahrnující již celkem 60 dekorů, a to od klasických až po extravagantní. Všechny dezény lze přitom doplnit i zástěnami ve stejném designu a celkově tak sladit kuchyni.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Pracovní desky Kronospan jsou vyrobeny z kvalitních dřevotřískových desek. Jejich povrch je upraven vysoce odolným HPL laminátem, který vyniká barevnou stálostí a vysokou odolností proti oděru i nárazům. Díky jednoduchému čištění a snadné údržbě jsou vhodné pro použití jako kuchyňské desky, pulty nebo stolové desky. K dispozici jsou dekory dokonale imitující dřeviny, kameninu nebo dekory abstraktních tvarů.

Matné i lesklé dekory
Z devíti nových dezénů jich 8 patří do kategorie matných pracovních desek. Zákazníkům tu jsou nově k dispozici dekory Tessera, Mramor de Mazi, Discovery, Petra Piasentina, Popínavá květina, Metalický kámen, Marquina bílá a Alhambra Ligot. Dekor Lucido patří do sortimentu lesklých pracovních desek. Tyto novinky přitom rozšiřují především kategorie abstraktních dekorů a dezénů imitujících kameninu.

Dvě šíře i zástěny
V případě pracovních desek tlouštěk 28 mm jsou dezénové novinky k dispozici v šíři desky 600 mm. Ti, kteří se rozhodnou pro pracovní desku o tloušťce 38 mm, mají k dispozici pracovní desky o šíři 600 mm a 900 mm.

Ke všem novým odstínům pracovních desek lze pořídit ve stejném designu i zástěnu. I v tomto případě jsou nosným materiálem dřevotřískové desky, na jejich přední straně je nalisován laminát v dekoru a struktuře totožné s pracovní deskou, zadní strana je uzavřena protitahovou fólií.

Černá, bílá i šedá
Nové dezény splňují i ty nejvyšší požadavky na design. Z velké části jsou postaveny na odstínech bílé, šedé a černé. To umožňuje realizaci v současnosti velmi žádaných bílých či černých kuchyní v provedení s kontrastující černou či bílou pracovní deskou. Tyto kuchyně nejenže poskytují dojem většího prostoru, než ve skutečnosti dávají, ale spolu s tím také umožňují vyniknout osobitému designu spotřebičů.

Více informací naleznete na www.kronospan.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]