Zpět 2 fotografie

CPI Group dokončila luxusní rezidenční dům Na Výši

Společnost CPI – Residential, a. s., člen investiční a developerské skupiny CPI Group, v polovině listopadu úspěšně zkolaudoval devět luxusních bytů v Praze 5 – Košířích. Rezidenční dům Na Výši, ležící ve vilové čtvrti s výhledem na Prahu, si vyžádal investici 56 milionů korun. První majitelé se mohou nastěhovat již počátkem nového roku.
 

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Výstavba bytového domu byla zahájena v červenci 2008. Čtyřpodlažní objekt nabízí celkem devět bytových jednotek nadstandardní kvality a funkční architektury. K dispozici jsou byty o velikosti 2+kk s rozlohou 60 m2 a 4+kk s plochou 119 m2. Obytný prostor dále rozšiřují lodžie a střešní terasy s výhledem na pražské panorama. Ke každému bytu náleží sklepní kóje a parkovací stání v objektu.

Architektonický návrh Rezidence Na Výši vychází z přírodních vlivů okolí, umístění ke světovým stranám i ze svažitého charakteru pozemku. „Dům je rozdělen na dvě části, výškově posunuté o půl patra, tím reaguje na sklon pozemku a optimálně zmenšuje zastínění okolí. Výhodou mezipater je také lepší rozložení obytných jednotek a jejich celkových dispozic,“ uvedl projektový manažer CPI Group Karel Vrbický.

Byty se vyznačují čtvercovým půdorysem a rovnoměrným poměrem velikostí všech místností. Velké okenní plochy zajistí po celý den dostatečný přístup denního světla. „Pro stavbu i vnitřní vybavení jsme použili kvalitní zdící materiály a obklady, důraz jsme kladli i na řemeslnické práce. V následujících týdnech budou probíhat terénní úpravy okolí a úklid. První majitelé se mohou nastěhovat už počátkem roku 2010,“ potvrdil Karel Vrbický.

Košíře jsou již dlouhá léta vyhledávanou lokalitou. Klid, dobrá dopravní obslužnost a občanská vybavenost lákají do této vilové čtvrti stále více rezidentů. Blízký přírodní lesopark Na Cibulce nabízí řadu možností pro sportovní a volnočasové aktivity.

Rezidence Na Výši je určena vyšší příjmové kategorii. Cena za byty 2+kk začíná na 5,3 milionu bez DPH, u bytů 4+kk se cena pohybuje od 10,3 milionů. V současné době jsou již 4 jednotky prodány. Prodejcem je realitní společnost Lexxus.

Více informací o projektu najdete na www.navysi.cz.

Informace o investorské a developerské skupině CPI Group najdete na www.cpi.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]