Zpět 2 fotografie

CODECO připravuje nový bytový projekt Matějkova v Pražských Vysočanech

Nový projekt společnosti CODECO vyroste v ulici Matějkova za divadlem GONG v lokalitě Podvinný mlýn v pražských Vysočanech. Bytový dům nazvaný podle stejnojmenné ulice, Matějkova, nabídne celkem 61 bytů. Výborná občanská vybavenost, dopravní dostupnost a kvalitní standardy vybavení z něj dělají atraktivní projekt již před samotným zahájením výstavby.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Společnost CODECO úspěšně realizovala již čtyři bytové projekty. Pátý projekt v pořadí, nazvaný Matějkova, vyroste ve vyhledávané lokalitě charakteristické zejména vynikající dopravní dostupností a krásnou okolní přírodou parku Podviní a říčky Rokytky. Stejně jako u předchozích projektů i v tomto bude kladen důraz na prostorné a promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor, vysokou kvalitou standardů a použitých materiálů a technologií s ohledem na budoucí provoz a údržbu. Pod architektonickým návrhem projektu je podepsána renomovaná architektonická kancelář LOXIA.

„Bytový dům Matějkova vyroste na poslední volné stavební parcele v dané oblasti Vysočan. Atraktivní pozemek v těsné blízkosti přírodního parku Podviní jsme koupili koncem dubna od fondu Czech and Slovak Investment Advisors. Projekt již má vydáno územní rozhodnutí, nyní finalizujeme dokumentaci pro podání žádosti o vydání stavebního povolení. Prodej bytů spustíme ihned po vydání stavebního povolení, které očekáváme na podzim. Samotnou výstavbu bychom chtěli zahájit ještě letos, pokud nám to počasí dovolí,“ říká Martin Jan, obchodní a marketingový ředitel společnosti CODECO.

V projektu je naplánováno celkem 61 bytů s terasou či balkonem v dispozicích od 1+kk až po 4+kk. V ceně každého bytu bude minimálně jedno parkovací stání a zděná sklepní kóje. Okolí projektu nabízí kompletní občanskou vybavenost. Ve vedlejší ulici je umístěna mateřská škola, poblíž je rovněž škola základní. V přilehlé ulici Sokolovská naleznou budoucí obyvatelé obchody, restaurace, banky, poštu, důležité úřady i polikliniku. Kulturní a sportovní vyžití slibuje nedaleká O2 arena a divadlo GONG. Na podzim letošního roku je plánováno otevření Galerie Harfa se 190 obchody, další obchody a služby nabízí již otevřená Galerie Fénix. Rovněž dopravní dostupnost je vynikající. Autem trvá cesta do centra cca 10-15 minut, stejně jako prostředky MHD. Stanice metra B – Českomoravská se nachází v docházkové vzdálenosti zhruba 300 metrů, zastávka tramvaje je vzdálena jen pár kroků. V blízkosti se nalézá i vlakové nádraží Praha – Vysočany.

„Zájemci o nové bydlení se budou moci nezávazně zaregistrovat na našich webových stránkách, díky čemuž získají výhodu první informace o zahájení prodeje a budou tak moci využít cenového zvýhodnění pro několik prvních klientů. Zároveň budou mít možnost uplatnit klientské změny a po konzultaci s architektem přizpůsobit byt vlastním představám. Připravujeme také řadu dalších speciálních nabídek od našich dodavatelů, týkajících se vybavení bytu, zejména kuchyní a koupelen,“ doplňuje Martin Jan.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]