Zpět 1 fotografie

Celoskleněné dveře – luxus, který si nyní můžete dovolit…

Vybíráme nové interiérové dveřní křídlo a už zcela automaticky počítáme s tím, že bude ze dřeva. Ať už nás k tomu vede jakýkoliv důvod, je načase to změnit. Zcela poprvé se totiž objevuje na českém trhu možnost pořídit si celoskleněné dveře STYLUS® PROXIMA za cenu dřevěných!

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Varianta celoskleněných dveří v interiéru se v očích mnohých jevila jako zbytečný přepych nebo draze zaplacený luxus. Tento mýtus je ale pryč a my si teď můžeme pořídit nejen plně funkční, ale i designově nadmíru zajímavý model dveřního křídla STYLUS® PROXIMA, který pořídíte za 9 588,-Kč, a to včetně značkového kování DORMA. „Celoskleněné dveře jsou vnímány jako velmi netypický prvek interiéru. Trendem dnešní doby je ale kombinace různých materiálů, stylů či prvků, a to ve všech prostorách bez rozdílu. Konvence jsou již překonány a celoskleněné dveře se objevují i v panelových bytech, kde působí nevšedně a skutečně velice originálně,“uvádí paní Jana Vitešníková, výkonná ředitelka společnosti VV SKLO. Zažeňte proto obavu z vysoké pořizovací ceny a plně se oddejte kráse tohoto materiálu. Okolo něho totiž nikdo neprojde bez povšimnutí.

Jednou z vlastností, kterou lze na skle obdivovat, a která je pro něj naprosto typická, je prostupnost světla. Jeho intenzita samozřejmě závisí na typu skla, které zvolíte. Chcete dostat do tmavé chodby světlo? Zvolte variantu čirého skla s jemným dekorem. Rádi byste zachovali intimitu a soukromí oddělovaných místností? Právě Vám bude jako šité na míru sklo satináto bílé nebo-li mléčné. Oživtea zpříjemněte si s celoskleněnými dveřmi své bydlení, přichází totiž ten pravý čas na změnu.

Více se o celoskleněných dveřích můžete dozvědět na www.vvsklo.eu .
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]