Zpět 6 fotografií

Celoskleněné dveře jakkoli v pohybu

Sortiment celoskleněných dveří přesvědčí i ty nejnáročnější o tom, že mají z čeho vybírat. Nabízí totiž spoustu možností, jak rafinovaně zpestřit váš interiér a zároveň mu zachovat vysokou praktičnost. Mnoho variant nabízí celoskleněné dveře hned při volbě způsobu jejich otevírání. Nemluvě pak o dalším výběru propracovaných detailů. Nyní jsme pro vás připravili přehled, jakými praktickými obměnami se celoskleněné dveře mohou ve vašem interiéru pyšnit.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Otočné celoskleněné dveře se mohou stát nadčasovým a typicky elegantním obyvatelem vašeho domova. Na výběr máte jejich jednokřídlou a dvoukřídlou podobu. U dvoukřídlých je vždy jedno křídlo hlavní (otvírané) a druhé vedlejší, opatřené západkou pro možnost případného otevření. Sklo tak může oddělit, a naopak i lehce propojit váš interiér.

Posuvné celoskleněné dveře dodávají nejen zajímavý design, ale i lehkost, prosvětlenost a vzdušnost interiéru. Velice nevšedně pak působí kombinace posuvných dveří a bočního celoskleněného světlíku, před který se dveře zasouvají. Sklo může zajíždět také na stěnu či do pouzdra. Tímto výběrem především ušetříte místo a celoskleněné dveře dostanou jiným pohybem i novou jiskru.

Kyvné celoskleněné dveře jsou výborným pomocníkem k zajímavému a nevšednímu oddělení prostor v podobě celoprosklené stěny. Umožňují oboustranné otevírání, což představuje širokou škálu variabilního provedení. Jednokřídlé a dvoukřídlé dveře s bočním světlíkem či nadsvětlíkem nebo kombinace obojího snadno zpestří váš interiér.

Vašemu interiéru rozhodně zalichotí celoskleněné provedení skládacích dveří, které představují novou a velice svěží alternaci klasických harmonikových dveří. Dovedou si získat přízeň významnou úsporou nezanedbatelné části prostoru.

Teď už záleží jenom na vašem vkusu, jak skleněnou ozdobu vašeho interiéru rozhýbete.

Pro inspiraci v moderním stylu mohou sloužit zajímavě řešené celoskleněné dveře STYLUS® z dílny českého výrobce, firmy VV SKLO, který do konce září 2009 přichází se speciální nabídkou. Ke všem typům dveří potěší zákazníka dárkem – madlem či zrcadlem s leštěnou hranou v celkové ploše 1 m2.

TIP pro čtenáře: Při výběru celoskleněných dveří je velmi rozhodující kvalita kování, za kterou by měl dodavatel dveří ručit. Nezapomeňte se proto informovat o tom, ze které dílny jeho kování pochází.

Bližší informace lze nalézt na stránkách www.vvsklo.cz.