Zpět

Caterpillar představí 60 strojů na největším mezinárodním stavebním veletrhu Bauma 2010 v Mnichově

Na mezinárodním stavebním veletrhu Bauma 2010 v Mnichově se již tradičně představí výrobce stavebních strojů a motorů značky Caterpillar. Společnost Caterpillar společně se svým obchodním zástupcem v Německu Zeppelin GmbH ukáže až 60 strojů a zařízení na ploše 10 700 m2 v hale B6 a přilehlém venkovním prostoru. Návštěvníci se mohou těšit na prezentaci nových strojů, technologií a inovativních řešení, která jsou doménou společnosti Caterpillar. Součástí expozice bude rovněž prezentace české společnosti Phoenix-Zeppelin, která je výhradním zástupcem značky Caterpillar v České republice a na Slovensku. Letošní mezinárodní veletrh se koná v Mnichově ve dnech 19. 4. – 25. 4. 2010.
 

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Expozice strojů Caterpillar
Na ploše o rozloze 10 700 m2 se představí 60 vysoce kvalitních a spolehlivých strojů značky Caterpillar. Návštěvníci budou moci zhlédnout celou škálu strojů od jejich nejmenších zástupců, jako například minirýpadlo 301.6C, až po velké kolové nakladače 993K a 988H určené pro práci v kamenolomech. Budou také představeny následující novinky: kolové rýpadlo M325D L s přídavným zařízením pro překládku materiálu, finišer AP555E, hity letošního jara rýpadlo-nakladače 434E2 Mechanical a 432E2, demoliční bagr 385D UHD, silniční fréza PM 200 a nová korba pevného damperu 770.

Kromě strojů samotných bude společnost Caterpillar v rámci své expozice předvádět také jejich praktické dovednosti a inovace včetně nových technologií a služeb. Ty bezpochyby podpoří úspěch zákazníků, zmenší dopad na životní prostředí a zlepší nejen bezpečnost, ale i efektivitu práce se stroji. Horkým hitem jistě bude dozer D7E s elektrickým pohonem, stejně jako prezentace nového systému Cat Grade Control.

Představí se rovněž nová koncepce vzdělávání pro využití ekonomické práce strojů značky Caterpillar pod názvem EcoDrive. Návštěvníci budou moci vyzkoušet simulátory několika strojů a různých doplňkových služeb.

V rámci expozice Caterpillar bude prezentována i celosvětová sít půjčoven pod značkou The Cat Rental Store, hlavní partner společnosti Caterpillar v Německu Zeppelin GmbH a obchod Cat se širokým výběrem oblečení a bot značky Caterpillar.

Prezentace divize energetických systémů a motorů bude umístěna v budově A4 mnichovského výstaviště, kde se předvede kompletní řada nových motorů Tier 4/Stage IIIB.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]