Zpět 2 fotografie

Bytový projekt Matějkova: prodej zahájen

S příchodem listopadu společnost CODECO spouští prodej nového bytového projektu Matějkova. Projekt, pojmenovaný podle stejnojmenné ulice, vyroste v pražských Vysočanech v blízkosti divadla GONG. Zájemcům nabídne celkem 61 bytů ve třech úrovních standardů, které klientům umožní vybrat si byt přesně podle jejich finančních možností.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Projekt je atraktivní jednak lokalitou, která nabízí vynikající dopravní dostupnost centra Prahy a kompletní občanskou vybavenost, ale také krásnou okolní přírodou parku Podviní a říčky Rokytky. V projektu je naplánováno celkem 61 bytů s terasou či balkonem v dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Plochy bytů se pohybují od 32 m2 do 119 m2. Pod architektonickým návrhem je podepsána architektonická kancelář LOXIA. Zahájení výstavby projektu je plánováno na jaro příštího roku.

„Chtěli jsme našim klientům co nejvíce vyjít vstříc, proto jim kromě možností klientských změn nabízíme byty ve třech úrovních standardů. Všem třem úrovním je společný moderní styl s důrazem na funkční řešení jednotlivých místností a s ohledem na budoucí hospodárný provoz a údržbu. Pro klienty znamená toto rozdělení jednoznačnou výhodu. Například byt 2+kk ve stejné výměře si mohou podle zvoleného standardu koupit za různě vysokou cenu. Záležet bude pouze na tom, kolik finančních prostředků chtějí do svého nového bydlení investovat,“ vysvětluje Martin Jan, obchodní a marketingový ředitel společnosti CODECO. Nejmenší byty začínají již na cenách 1,6 mil. Kč. Ke každému bytu patří minimálně jedno parkovací stání a zděná sklepní kóje, jež jsou zahrnuty v ceně bytu stejně jako DPH.

Stejně jako u předchozích projektů společnosti CODECO i v tomto je kladen důraz na prostorné a promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor. Každý byt bude mít samostatné měřiče vody a energií, přípojku televizní antény, telefonu i vysokorychlostního internetu. Zajímavostí jsou atypicky vysoké interiérové dveře výšky 220 cm. Laminátová či dřevěná plovoucí podlaha v místnostech bude mít kročejovou tlumící podložku. Koupelny a toalety budou obloženy keramickými obklady a dlažbou a kompletně zařízeny sanitární keramikou renomovaných výrobců jako např. GROHE, Laufen, Hansgrohe či Kaldewei. Vybavení koupelen bude zajišťovat společnost SIKO KOUPELNY.

„Bydlení v projektu Matějkova zaujalo již řadu zájemců. Ještě před samotným spuštěním prodeje jsme evidovali 80 registrací potenciálních kupců. Pro první z nich jsme připravili zaváděcí ceny a mnoho výhod. Ve spolupráci se SIKO KOUPELNY nabízíme služby grafického centra, jehož odborníci našim zákazníkům v rámci klientských změn poradí, jak ideálně zařídit a sladit koupelnu a zpracují 3D vizualizaci její budoucí podoby. Zájemci také mohou využít služeb bytového architekta a další nabídky budou ještě přibývat,“ doplňuje Martin Jan. „Též bude zdarma zajištěno poradenství pro financování koupě bytu. Hypoteční makléři našeho dlouholetého spolupracujícího partnera CALLIDO FINANCE klientům poradí, jak nelépe zajistit finance, a pomohou s vyřizováním hypotéky,“ uzavírá Jan.

Okolí projektu nabízí kompletní občanskou vybavenost. Hned ve vedlejší ulici je umístěna mateřská škola, poblíž je rovněž škola základní. V přilehlé ulici Sokolovská naleznou budoucí obyvatelé obchody, restaurace, banky, poštu, důležité úřady, polikliniku a divadlo Gong. Kulturní a sportovní vyžití slibuje i nedaleká O2 arena, která bude od 11. listopadu 2010 propojena s novým sousedem – obchodním centrem Galerie Harfa se 180 obchody a řadou atrakcí. Další obchody a služby nabízí Galerie Fénix. Dopravní dostupnost lokality je vynikající. Autem trvá cesta do centra cca 10-15 minut, stejně jako prostředky MHD. Stanice metra B – Českomoravská se nachází v docházkové vzdálenosti zhruba 300 metrů, zastávka tramvaje je vzdálena jen pár kroků. V blízkosti se nalézá i vlakové nádraží Praha – Vysočany.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]