Zpět 1 fotografie

Bydlete ve svém s Wüstenrotem

Myslíte si, že je váš vysněný domeček či byt nedostupný? Díky stále klesajícím úrokům u hypoték to již nemusí být pravda. Například ve Wüstenrot hypoteční bance úvěr pořídíte již za minimální úrokovou sazbu 3,99 % ročně. A uzavřete-li hypotéku na vlastní bydlení do 85 % hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací, můžete na poplatcích ušetřit až 25 000 korun!

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Kromě jednoletých, tříletých, pětiletých a desetiletých fixací Wüstenrot nově umožňuje i dvouleté sazby. Jako jedna z mála tato banka poskytuje garantované úrokové sazby. A jistotu máte i do budoucna, po uplynutí fixačního období vám nabídne úroky ve stejné výši jako novým klientům. Pokud se rozhodnete úvěr nad 70 % hodnoty nemovitosti předčasně splatit, nemusíte se bát žádných sankčních poplatků.

Pořiďte si bydlení se slevou
V případě průměrné hypotéky na 1 500 000 korun se splatností 20 let do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti s jednoletou fixací lze nyní za rok ušetřit 6 912 korun. Měsíční splátka tak oproti letošnímu březnu klesla o 576 korun. Za stejných podmínek s pětiletou fixací zaplatíte za pět let dokonce o 34 320 Kč méně.

Chcete-li refinancovat svůj stávající úvěr na bydlení, pak je tu pro vás speciální hypotéka REFIN. Tu pořídíte již od mimořádně zvýhodněného úroku 4,34 % ročně zcela zdarma a velmi rychle. K jejímu vyřízení stačí jen původní ocenění nemovitosti a vaše čestné prohlášení, že jste schopni úvěr splácet. Část půjčky můžete použít i na rekonstrukci.

Hypotéka ještě výhodněji
U Wüstenrot hypoteční banky naleznete široký výběr doby fixace úroků s možností splácet úvěr až 30 let. A pokud splníte požadavky na bonitu, pak vás při sjednání hypotéky do 70 % hodnoty nemovitosti neminou další EXTRA zvýhodněné úrokové sazby.

Více informací získáte na www.wustenrot.cz a na infolince 800 225 555.

 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]