Zpět 4 fotografie

A teď se ukáže, co umíš…

Možná právě tuto větu si v duchu řekli majitelé jednoho panelového bytu, když sledovali zabudování stavebního pouzdra UNIBOX ve své domácnosti. Jejich byt se vyznačoval typickými panelákovými rozměry a trpěl již tradiční panelákovou nemocí zvanou nedostatek postou…

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Došla jim trpělivost. Přestali být vůči nedostatku prostoru tolerantní a rozhodli se, že pro svůj problém najdou řešení. Našli ho ve stavebním pouzdře UNIBOX, které jim umožnilo dveře neotvírat otáčením do prostoru, ale zasouváním do zdi.

Pouzdro UNIBOX – typizované řešení pro paneláková jádra
Tato „chytrá kapsa“ pojme a do zdi uschová hned dvě dveřní křídla. Dokonale tak vyřeší problém s nedostatkem prostoru v klasických úzkých chodbách, které slouží jako: vstupní hala, jako chodbička pro vstup do všech přilehlých místností, jako šatna, jako hlavní dopravní tepna celé domácnosti… Navíc lze díky stavebnímu pouzdru UNIBOX velmi elegantním způsobem oddělit koupelnu a WC a vytvořit tak dvě zcela samostatné místnosti. Sbohem tedy klasické panelákové jádro!

„Vzhledem k úzkým panelákovým příčkám jsme připravili užší rozměr stavebních pouzder variant STANDARD a KOMFORT“ informuje pan Petr Paksi, obchodní ředitel firmy J.A.P., která stavební pouzdra vyrábí 18 let a pokračuje: „Obvyklá tloušťka pouzdra je 100mm, ale pro užší zděnou příčku je pouzdro zúženo na 82 mm a pro SDK příčku 73 mm.“

Úzká paneláková chodbička už nemusí být prostorem, kde není místo ani na otevření dveří. Postačí změnit otevírání dveří a počkat si co vše dokáže stavební pouzdro UNIBOX.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]