Zpět

5. ročník odborné konference PODLAHY A POVRCHOVÉ ÚPRAVY VE STAVEBNICTVÍ se blíží!

Společnost BETONCONSULT, s.r.o. pořádá, pod záštitou Cechu podlahářů České republiky, již pátý ročník odborné konference PODLAHY. Letos je zaměření konference doplněno o související problematiku povrchových úprav používaných ve stavebnictví a celý její název tedy zní PODLAHY A POVRCHOVÉ ÚPRAVY VE STAVEBNICTVÍ 2010. Termín konání je 15. a 16. 9. 2010 a místo opět Kulturní centrum Novodvorská v Praze 4.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Program konference bude rozdělen do dvou tématických okruhů. Prvním budou „Podlahy“, které budou navazovat na předchozí čtyři ročníky konference. Druhým tématickým okruhem budou „Povrchové úpravy ve stavebnictví“. V něm je snahou jednak doplnit spektrum informací které na konferenci zazní a také vytvořit prostor pro výměnu názorů mezi odborníky v této oblasti. Organizátoři chtějí navázat na pozitivní hodnocení předchozích ročníků tak, aby se konference opět stala zdrojem unikátních informací o osvědčených řešeních i nejnovějších inovacích v oboru (viz anotace příspěvků z předchozích let na www.konferencepodlahy.cz). Kromě získaných informací budou jistě cenným přínosem z konference také kontakty na specialisty zabývající se jednotlivými tématy.

V minulých letech se konference každoročně zúčastnilo cca 180 až 220 odborníků, zejména z České republiky a Slovenska. Jednotliví účastníci pak přicestovali i z Německa, a Polska. Možnosti firemní prezentace v rámci konference, ať už formou inzerce ve sborníku či účasti na doprovodném firemním workshopu, využívá obvykle cca 30 až 40 společností.

Konference je akreditována v programech celoživotního vzdělávání České komory autorizovaných inženýrů a techniků a také Českou komorou architektů. ČKAIT hodnotí konferenci dvěmi body, ČKA čtyřmi body.

Podrobné informace o konferenci PODLAHY A POVRCHOVÉ ÚPRAVY VE STAVEBNICTVÍ 2010 a on-line přihlášky jsou dostupné na webových stránkách www.konferencepodlahy.cz

Konference je rozdělena do následujících sekcí:

  1. Průmyslové a technické podlahy – konstrukce podlah
  2. Průmyslové a technické podlahy – povrchy podlah
  3. Podlahy v občanské a bytové výstavbě – konstrukce podlah
  4. Podlahy v občanské a bytové výstavbě – povrchy podlah
  5. Povrchové úpravy ve stavebnictví

Seznam příspěvků a jejich anotace naleznete ZDE nebo na www.konferencepodlahy.cz.

Důležité termíny:
10.8.2010 uzávěrka přihlášek za snížené vložné
1.9.2010 uzávěrka předání propagačních materiálů pro vložení do tašek pro účastníky

Sekretariát konference:
BETONCONSULT, s.r.o., V Rovinách 123, 140 00 Praha 4
e-mail: konference@konferencepodlahy.cz
Tel/Fax: +420 244 401 879
www.konferencepodlahy.cz, www.betonconsult.cz

Odborný garant okruhu Podlahy: doc. Ing. Jiří Dohnálek, CSc., jiri.dohnalek@betonconsult.cz
Odborný garant okruhu Povrchové úpravy: Ing. Petr Tůma, Ph.D., petr.tuma@betonconsult.cz
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]