Zpět

Zábradlí, které odolá povětrnostním podmínkám

Hledáte moderní a designově zajímavé zábradlí, které lze použít jak v interiéru, tak exteriéru? Váháte, jaký produkt vybrat a chcete mít s jeho výběrem, montáží a údržbou co nejméně starostí? Zaměřte se na odolné materiály.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Zábradlí určené pro venkovní prostory musí často odolávat rozmarům počasí, velkým výkyvům v teplotách i vlhkosti. Při volbě materiálu, z něhož bude zhotoveno, je proto třeba klást důraz na kvalitu a trvanlivost. Stavebnicový systém nerezového zábradlí J.A.P. nabízí řadu výhod, které jeho majitelé a uživatelé jistě ocení. Jedna z nich souvisí právě s materiálem, z něhož je zábradlí vyrobeno. „Komponenty pro stavebnicové zábradlí vyrábíme z nerezové oceli s výrobním označením AISI 304, která splňuje normu ČSN 743305
z ledna 2008, a je tudíž předurčena pro venkovní použití,“ informuje pan Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti "J.A.P.".

Výhodou je, že můžete sladit zábradlí použité v exteriéru se zábradlím umístěným v interiéru a dosáhnout tak dojmu vyváženosti celé budovy. Nerez je v současné době velmi moderním prvkem, který lze bez obtíží kombinovat s většinou materiálů využívaných při realizacích staveb. Protože se jedná o stavebnici, můžete vybírat ze široké nabídky komponent a vytvořit si tak zábradlí přesně podle svých představ a požadavků.

Dalším nesporným kladem tohoto typu zábradlí je, že nevyžaduje žádnou údržbu. Zábradlí bude vypadat stále stejně dobře bez toho, abyste ho museli jakkoli ošetřovat nebo natírat. Pokud jste však kutilové a práce s nářadím je vaším koníčkem, můžete si zábradlí sami nainstalovat.

RADA NA ZÁVĚR:
Při výběru jednotlivých prvků zábradlí nezapomeňte, že pro venkovní osazení výrobce doporučuje používat pouze nerezové madlo.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]