Zpět 3 fotografie

„Vrata a domovní dveře roku“ – skvělá příležitost pro stavbu

Společnost Hörmann připravila pro letošní stavební sezónu zajímavou prodejní akci „Vrata a domovní dveře roku“. V jejím rámci nabízí sekční garážová vrata RenoMatic s pohonem ProMatic za speciální cenu 20.990,- Kč včetně DPH a montáže. V opticky sladěném provedení lze pořídit i vchodové dveře RenoDoor za neméně lákavou cenu 26.990,- Kč. Akce potrvá od 1. března až do 31. prosince 2009.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika:
Autor: (red)

Garážová vrata RenoMatic – vysoký komfort a bezpečí
Sekční garážová vrata RenoMatic s drážkou M a v akční velikosti 2 500 x 2 125 mm se vyznačují konstrukčně shodnými vlastnostmi s ocelovými vraty Hörmann EPU 40. K jejich přednostem patří vynikající tepelněizolační vlastnosti, jež zajišťují dvoustěnné sekce o tloušťce 20 mm a 42 mm po obvodu vratového křídla a vnitřní výplň z polyuretanové pěny. Proto jsou vhodná i pro garáže těsně navazující na dům. Výhodou je také patentovaný systém pružiny v pružině, který zamezuje pádu křídla vrat.
Kombinace vrat RenoMatic s kvalitním bezúdržbovým pohonem ProMatic zaručuje tichý a spolehlivý chod. Komfort užívání dále zvyšuje dálkové ovládání vrat pomocí ručního vysílače. Automatické uzamknutí vrat, k němuž dochází při jejich zavření, navíc chrání proti možnosti vypáčení. Automaticky funguje rovněž přerušení chodu vrat v případě najetí na překážku.

K ocelovým vratům ocelové dveře
Výborné izolační vlastnosti, atraktivní vzhled a nenáročnost na údržbu charakterizují také vchodové dveře RenoDoor, jež konstrukčně odpovídají dveřím ze série ThermoPro. Za mimořádně příznivou cenu jsou k dostání ve standardní velikosti 1 100 x 2 100 mm. Dveřní křídlo o tloušťce 46 mm vyplněné tuhou polyuretanovou pěnou a čtyřstranné dvojité těsnění spolu s kartáčovým utěsněním v prostoru nohou účinně zamezují únikům tepla. Ve spojení s hliníkovou zárubní s přerušeným tepelným mostem dosahují dveře koeficientu tepelné vodivosti U = 1,1 W/m2K. K zajištění vysoké bezpečnosti jsou vybaveny osmibodovým zamykáním.
Díky hladkému provedení s prosklením a prvky z ušlechtilé oceli představují výrazný designový prvek průčelí domu. Povrchová úprava z pozinkované oceli odolávající korozi zaručí, že dveře budou vypadat skvěle i po dlouhodobém používání.

Design podle vašich představ
Za stejnou cenu lze obdržet uvedené typy vrat i dveří ve třech různých barvách a povrchových úpravách. Zájemci o stavbu či renovaci si tak budou moci vybrat opticky shodné výrobky a sladit je s ostatními stavebními prvky. Garážová vrata a vstupní dveře s hladkým povrchem Silkgrain v bílé barvě propůjčí průčelí domu elegantní, nadčasový vzhled. Díky tomu je lze výborně kombinovat s moderní architekturou. Příznivci přírodního vzhledu se mohou rozhodnout pro povrchovou úpravu Decograin v provedení Zlatý dub, která svou lisovanou strukturou a barevností věrně napodobuje dřevo. K dosažení obzvláště exkluzivního a ušlechtilého dojmu lze dále zvolit nový antracitový odstín Titan Metallic.

Více informací na www.hormann.cz.  
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]