Zpět

Střechy Praha 2009

Na výstavišti v Praze – Holešovicích probíhá ve dnech 29. – 31. ledna 2009 již jedenáctý ročník tradičního největšího odborného veletrhu střešních krytin, materiálů, doplňků, izolací, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech spolu s pátým ročníkem výstavy Úspory energií a obnovitelné zdroje.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Zvýrazněnými tématy pro tento rok jsou: Střešní krytiny – Tradiční i moderní krytiny šikmých a plochých střech, Správná volba střešní krytiny a Dřevěné stavební konstrukce – Problematika konstrukcí staveb ze dřeva, Evropské normy pro dřevěné konstrukce. Bohatý doprovodný program přináší návštěvníkům kromě zajímavých seminářů a přednášek ještě ukázky řemesel a soutěže. Letos se veletrhu zúčastní 185 vystavovatelů, z toho 22 zahraničních – ze Slovenska, Německa, Rakouska, Itálie, Belgie a Španělska.

Pořadatelem veletrhu jsou Střechy Praha, s.r.o., www.strechy-praha.cz pod záštitou Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR a osobní záštitou prezidenta Hospodářské komory ČR. Odbornou garanci zajišťuje EkoWATT,a Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR.

Více informací na www.strechy-praha.cz.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]