Zpět

Stomix obhájil titul nejlepšího výrobce stavebnin, tentokrát pro rok 2009

Přední český výrobce kontaktních zateplovacích systémů bodoval v kategorii pro výrobní závody do sto padesáti zaměstnanců.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Titul Nejlepší výrobce stavebnin roku 2009 znovu získala společnost Stomix. V druhém ročníku, který byl pořádán pod záštitou Svazu podnikatelů ve stavebnictví, Ministerstva průmyslu a obchodu a ÚRS Praha. Stomix dosáhl na přední pozici v konkurenci zhruba dvou set firem. Ceny si vítězové převezmou 30. září také z rukou Přemysla Sobotky v Senátu Parlamentu ČR.

„Jsem rád, že se naše práce úročí právě prostřednictvím této soutěže. O to více, že jsme v ní zvítězili podruhé a potvrdili tak, že naše kvalitativní standardy výroby a služeb neklesají. Stejně jako její pořadatelé a garanti se snažíme veřejnosti neustále připomínat jejich důležitost, protože jsou ve výrobě stavebnin a službách naprostým základem úspěchu,“ řekl generální ředitel Stomixu Bořivoj Minář.

Cílem soutěže bylo představit odborné i laické veřejnosti nejmodernější výrobní provozy a závody průmyslu stavebních hmot v České republice s jejich výrobky pro stavebnictví a ostatní průmysl. Měla ukázat, že i výroba stavebních hmot a materiálů může být ohleduplná, šetrná, a přitom moderní a úsporná.

Soutěž Nejlepší výrobce stavebnin roku je určena pro všechny výrobce stavebních hmot a materiálů působící na území České republiky, jejichž závody, provozy a jednotlivé technologické linky splňují současná hlediska a trendy moderní průmyslové výroby.

Odbornými garanty soutěže jsou Svaz podnikatelů ve stavebnictví ČR, ÚRS Praha, TZÚS Praha spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu.