Zpět 1 fotografie

Sekací kladivo Bosch získalo cenu “Plus X Award”

Při vyhlašování šestého ročníku ceny Plus X Awards získalo sekací kladivo Bosch GSH 5 CE Professional hned dvě ocenění současně. Nezávislá porota, kterou tvořilo 31 odborných novinářů a předních osobností z oboru, udělilo tomuto nářadí ocenění v kategoriích “Vysoká kvalita” a “Ergonomie”.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Sekací kladivo GSH 5 CE Professional nabízí uživatelům systém pro tlumení vibrací mechanického ústrojí a hlavní rukojeti sekacího kladiva. „Systém tlumení Vibration Control snižuje vibrace rukou a paží až o 40 %,“ popisuje hlavní přednost výrobku Martin Malý, brand manager českého zastoupení firmy Bosch. Kladivo tudíž zaručuje značně delší životnost a provozní dobu. Zároveň však také splňuje povolené hladiny denních vibrací, kterým je pracovník vystaven, a které jsou stanoveny směrnicí Evropské Unie.

Díky vysoké intenzitě příklepu 13 J a díky motoru o výkonu 1150 wattů dosahuje sekací kladivo maximálního úběru materiálu . „Delší provozní doba v kombinaci s extrémně silnou intenzitou příklepu nabízí až o 70 % efektivnější sekání během dne ve srovnání se stejným nářadím od jiných výrobců v této třídě,“ uvádí Malý.

Mimořádně vysoká kvalita konstrukce stroje se projevuje také v délce životnosti. Ta je způsobena jeho robustním designem, který je patrný například u kovového krytu mechanického ústrojí kladiva. Kladivo také splňuje ty nejnáročnější požadavky v oblasti ergonomie, neboť je vybaveno přídavnou rukojetí a pogumovanou hlavní rukojetí pro příjemnější práci.

Výše uvedené přednosti ocenili i porotci soutěže Plus X Award 2009. Bosch se tak s touto a dalšími novinkami stal jedním z hlavních vítězů. Celkem 14 výrobních novinek z modré řady určené pro profesionály získalo ocenění v kategoriích “Vysoká kvalita”, “Snadná použitelnost”, “Ergonomie” a “Design”, přičemž některé z výrobků byly oceněny vícenásobně.

Bosch tak získal většinu ocenění v kategorii elektrického nářadí, v níž tak obdržel titul “Nejinovativnější značka roku 2009”. „Toto zvláštní ocenění se uděluje pouze společnostem, které jsou schopny prokázat znaleckou expertízu v oblasti kvality produktu a vedoucí postavení v oblasti novátorství v celé produktové kategorii,“ uzavírá Malý.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]