Zpět

RPG Služby spravují v Ostravě moderní bytové komplexy

Podílet se na správě nápaditého bytového komplexu Atrium Slezská ve Slezské Ostravě a spravovat Bytové domy Nová Poruba, to jsou dvě ze zajímavých nabídek pro společnost RPG Služby, s.r.o.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Vlastníci a majitelé domů stále častěji začínají využívat firmy, které mají zkušenosti se správou a údržbou komerčních bytů a budov. RPG Služby, s.r.o. je poměrně mladá firma, její zaměstnanci však mají dlouholeté zkušenosti se správou i údržbou bytů. Výhodou je poskytování komplexních služeb včetně nonstop havarijní linky. Ta je jedním z hlavních prvků zákaznicky orientované strategie RPG Služby, která například provádí i technickou správu nového komplexu The Orchard v Ostravě.

Bytový komplex Atrium Slezská je významný projekt měnící tvář Ostravy, obsahuje 128 bytů, garáže, garážová stání a vnitřní atrium s klidovou zónou a koutkem pro děti. „Naše společnost byla pověřena veškerou činností spojenou s komplexní správou celého areálu. A to s ohledem na naše portfolio činností, které zahrnuje prakticky vše potřebné pro kvalitní a operativní servis,“ uvedl ředitel společnosti RPG Služby Radek Hartman.

Zabezpečení veškeré správy bytového komplexu zahrnuje především potřebnou administrativu či účetnictví, ale i veškeré technické zabezpečení včetně úklidu a nepřetržité havarijní služby. „Klient, jeho potřeby a komunikace s ním jsou prvořadé. V současné době, kdy se bytový komplex pomalu zaplňuje a jeho nájemníci se zabydlují, jsme objekt vybavili informačními vývěskami, v úzké součinnosti s městem jsme zajistili podmínky pro odvoz odpadu. Samotná správa v etapě předávání bytů představuje trvalou součinnost a spolupráci jak s původním vlastníkem, tak se stavbaři, dodavateli technologií, makléři i samotnými novými vlastníky,“ říká Hartman.

Přesto, že je v objektu zajištěna nepřetržitá havarijní služba, se v případně akutní potřeby pracovníci RPG Služby věnují klientům večer či v noci. „Naši devizou jsou jak znalosti v problematice správy nemovitostí či vyúčtování služeb, tak i potřebné kontakty a spolupráce s předními odborníky. Víme jak na to a rádi poradíme. Jsme přesvědčeni, že volba správce i v tomto případě byla volbou správnou,“ dodal Radek Hartman. Kvalitní a cenově příznivé bydlení nabízí díky své poloze v blízkosti Hlavní třídy v Ostravě-Porubě projekt Bytové domy Nová Poruba. Majitelem je stejnojmenné bytové družstvo, které si jako správce najalo společnost RPG Služby. Firma převzala zaměstnance od nejvýznamnějších dodavatelů řemeslnických prací, disponuje 260 pracovníky v pěti střediscích a může tak nabízet celou škálu profesí a služeb od klempířů přes zedníky, instalatéry, elektrikáře atd. Pro vlastníky domů i pro samotné nájemníky jsou kvalitní služby v oblasti komplexního facility managementu, správy a údržby bytového portfolia velmi výhodné. Profesionalita a spolehlivost založena na určitých garancích pak znamená pro zákazníky především jistotu a větší komfort bydlení.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]