Zpět

Projekt Umíme udělat domov v novém kabátě

Projekt Umíme udělat domov za dobu své existence dokázal poradit s designem řadě zájemců. Nyní prošly jeho webové stránky úpravami designu, aby poskytovaly svým návštěvníkům větší komfort. Pokud navštívíte internetové stránky tohoto ojedinělého projektu, budete moci sami posoudit, jak se změna podařila.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Internetový projekt si klade za cíl ukázat českým zákazníků, jak lze vkusně a moderně zařídit dům či byt a přitom vybírat ze široké nabídky tradičních českých výrobců interiérových prvků.

Hlavním cílem proměny, kterou internetový portál www.umimeudelatdomov.cz prošel, bylo usnadnit návštěvníkům orientaci ve velkém množství materiálů, které se na webu za dobu jeho existence nashromáždily. Na internetových stránkách si můžete přečíst řadu článků a dobrých rad na různá témata týkající se oblastí dveří, zárubní, stavebních pouzder pro zasouvací dveře, schodů, dveřního a okenního kování či interiérového skla, shlédnout instruktážní videa k instalaci vybraných stavebních prvků či získat informace o aktuálních akcích a novinkách jednotlivých partnerů projektu.

Velkou předností webu je ojedinělá služba návštěvníkům – možnost konzultace problému z oblasti interiérového designu s bytovým designérem ZDARMA. V současné době databáze zahrnuje přes 2.800 zodpovězených dotazů. Designéry Ing. arch. Zuzanu Matelovou a p. Tomáše Blahovce můžete oslovit zasláním svého dotazu do poradny nebo prostřednictvím ON-LINE chatu, kde můžete konzultovat svůj problém každé úterý mezi 10:00 – 11:00 hod.

Pokud nemáte konkrétní dotaz, ale hledáte pouze inspiraci, pak Vás jistě zaujme možnost prohlédnout si fotografie více než 40 interiérů s komentáři a radami bytových architektů. Podělit se o své zkušenosti ze stavby svého domu nebo přestavby interiéru bytu můžete zapojením do diskuze mezi návštěvníky webových stránek projektu.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]