Zpět 1 fotografie

O cenu GRAND PRIX FOR ARCH budou bojovat hned dvě novinky POROTHERM

Letošní, v pořadí už dvacátý, ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH slibuje přinést velkou dávku napětí. O nejvyšší ocenění, GRAND PRIX FOR ARCH, budou zápolit hned dvě novinky POROTHERM. Navzájem se tu utká překlad POROTHERM VARIO, který společnost Wienerberger uvedla na trh v létě, a naprostá novinka v sortimentu, tepelněizolační cihla POROTHERM 40 EKO+.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Na FOR ARCHU, který proběhne v Praze – Letňanech od 22. do 26. září, se zájemci o výstavbu rodinného bydlení mohou na stánku společnosti Wienerberger kromě novinek těšit i na oblíbené ukázky zdění na tenkou spáru a také na zdění bez použití malty.

„O zdění je pokaždé velký zájem,“ uvádí Roman Busta z Wienerbergeru. „Lidé si cení možnosti se zblízka seznámit s rychlou a kvalitní výstavbou, kterou jim poskytuje technologie POROTHERM DRYFIX.SYSTEM.“ Při této metodě zdění nahradila maltu dóza se speciální PUR-pěnou, která se na cihly nanáší aplikační pistolí. Hrubou stavbu lze zvládnout do týdne. Zdít je možné i v zimě, a to až do -5°C.

Cihláři předpokládají, že pozornost vysokého počtu návštěvníků letos přitáhnou i dvě představované novinky. „Věříme, že o POROTHERM EKO+ bude velký zájem,“ říká Roman Busta. „Tato cihla využila ty nejlepší vlastnosti našich dosavadních výrobků a dále je vylepšila. Poskytuje ideální předpoklady pro výstavbu energeticky úsporného bydlení. Majitelé rodinných domů postavených z těchto cihel mohou počítat s opravdu minimálními náklady na energie za vytápění. Bonusem pak je skutečnost, že se jedná o produkt ze zcela přírodních materiálů.“

Nadokenní překlad POROTHERM VARIO je určen všem, kdo chtějí jednoduše a rychle vyřešit zastínění oken. Keramobetonový překlad umožňuje volbu varianty pro instalaci venkovní rolety nebo žaluzie. K jeho hlavním výhodám patří ucelenost dodávky, obsahující překlad i tepelněizolační prvek, v němž je zabudován vybraný mechanismus pro instalaci zastínění.

Stánek společnosti Wienerberger bude umístěn v hale A 1, stánek č. 16. Zájemcům o pořízení rodinného bydlení zde budou k dispozici i odborníci, kteří jim ochotně poradí s konkrétními dotazy týkajícími se výstavby.

Více informací získáte na zákaznické lince 844 111 123 nebo na www.porotherm.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]