Zpět

Novinka zrychlí montáž střešní krytiny

Propracovaný systém klempířských doplňků pro střechy uvedl pod značkou BLIX na trh přední prodejce střešních krytin a stavebních materiálů spol. Coleman S. I. Všechny střešní doplňky značky BLIX jsou opatřeny ochrannou fólií, což je v této kategorii výrobků unikátní. Pro investora i realizační firmu je hlavní výhoda v efektivitě. Ucelený systém doplňků dokáže urychlit a zkvalitnit montáž střechy.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika:
Autor: (red)

BLIX je ucelený systém střešních doplňků, jejichž použití má pozitivní dopad na rychlost a kvalitu prováděných prací při montáži střechy. Pro klempíře znamená významnou úsporu času, což se pozitivně přenáší také na investora.

Další přednosti BLIXu popisuje marketingový manažer spol. Coleman S.I. Tomáš Štejfa: „Každý plech je opatřen ochrannou fólií, která zabrání poškrábání či vzniku otisků při montáži. Navíc dokážeme vyrobit pás o délce 6 metrů a na střeše tak je výrazně méně spojů, než když klempíř ohýbá plechy sám třeba v dvoumetrové délce. To vše také přispívá k tomu, že střecha působí velmi dobře esteticky.“

BLIX v tuto chvíli zahrnuje 15 typů ohýbaných plechů, které patří k nejpoužívanějším. Objednat lze celou škálu rozměrů.

Firma si v předchozích měsících otestovala, že o podobný systém je na trhu zájem. Očekává, že ročně prodá doplňků BLIX za 10 mil. Kč.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]