Zpět 4 fotografie

Novinka pro energeticky úsporné a stylové bydlení

Ať už patříte mezi ekologicky nebo ekonomicky smýšlející stavebníky či majitele rodinných domů, neměla by vaší pozornosti uniknout nová řada vstupních dveří ThermoPro od společnosti Hörmann.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika:
Autor: (red)

K jejich výhodám patří vynikající tepelněizolační vlastnosti, které zajišťuje dveřní křídlo o tloušťce 46 mm vyplněné tuhou polyuretanovou pěnou, čtyřstranné dvojité těsnění a kartáčové utěsnění ve spodní části dveřního křídla. Ve spojení s hliníkovou zárubní a s přerušeným tepelným mostem dosahují dveře koeficientu tepelné vodivosti U=1,1 W/m2K.

Výborné konstrukční provedení spolu s využitím předností oceli a hliníku zaručuje tvarovou stálost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a nenáročnost na údržbu. K zajištění vysoké bezpečnosti jsou navíc dveře ThermoPro již ve standardní výbavě opatřeny osmibodovým zamykáním.

Pro dokonalou souhru dveří s ostatními stavebními prvky lze vybírat z řady motivů a barevných odstínů včetně dřevodekoru Zlatý dub nebo nového antracitového povrchu Titan Metallic. Příznivci klasiky mohou zvolit ocelové dveřní křídlo s kazetových vzhledem, které je možné doplnit různými variantami prosklení. Moderním domům s čistými liniemi zase budou slušet hladké ocelové dveře nebo elegantní hliníkové dveře s prosklením a designovými prvky z ušlechtilé oceli. Veškeré uvedené motivy se dají snadno sladit s opticky shodným provedením garážových vrat Hörmann a docílit tak osobitého a originálního vzezření průčelí domu.

Díky probíhající akci „Vrata a domovní dveře roku“ můžete až do 31. prosince 2009 obdržet dveře RenoDoor, jež konstrukčně odpovídají dveřím ze série ThermoPro, za mimořádně příznivou cenu 26.990,- Kč včetně DPH a montáže. Akční nabídka platí pro standardní velikost 1.100 x 2.100 mm.

Více informací na www.hormann.cz
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]