Zpět

Nová půjčovna strojů The Cat Rental Store v Olomouci

Společnost Phoenix-Zeppelin rozšířila síť půjčoven strojů The Cat Rental Store o další pobočku v Olomouci. Nový přírůstek do rodiny The Cat Rental Store se stává již 13. místem na území České republiky, které nabízí od začátku září zákazníkům kompletní sortiment strojů a zařízení i služeb půjčovny. Do nabídky půjčovny patří například stavební stroje a zařízení značky Caterpillar všech velikostí, dále dopravní a zdvihací technika, zemědělské stroje a široký sortiment malé mechanizace pro kutily.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Nová pobočka půjčovny vznikla rozšířením současné pobočky v Olomouci, která nabízela pouze servis a prodej manipulační techniky Hyster. „Naši zákazníci jsou již zvyklí, že služeb půjčovny strojů lze využít na každé pobočce Phoenix-Zeppelin. Proto jsme se rozhodli doplnit nabídku pobočky v Olomouci o možnost půjčování strojů z portfolia půjčoven The Cat Rental Store,“ říká Jan Blecha, ředitel půjčoven The Cat Rental Store.

Půjčovny strojů The Cat Rental Store disponují kompletní nabídkou více než 4 000 ks strojů a zařízení. Kromě zapůjčení samotných strojů a zařízení nabízejí zákazníkům také další doplňkové služby. K těm nejvyhledávanějším patří doprava na místo zapůjčení a zpět, poradenství a zajištění profesionální obsluhy zapůjčeného stroje.

Společnost Phoenix-Zeppelin pokračuje v trendu rozšiřování služeb a poboček po celé České republice. Cílem je maximální pokrytí trhu, aby si stavební firmy mohly půjčovat vybavení maximálně ve vzdálenosti 40-50 km od svého sídla.

Nová půjčovna strojů The Cat Rental Store sídlí na adrese:
Sladkovského 2
772 00 Olomouc
Tel: 724 666 565
Modrá linka: 844 100 105
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]