Zpět

Konferenci OTVOROVÉ VÝPLNĚ v Hradci Králové poctí svou návštěvou Dipl. Ing. Ulrich Sieberath, ředitel IFT Rosenheim GmbH

Seznámení s novinkami a vývojem v konstrukcích otvorových výplní, stav přípravy normových dokumentů souvisejících se zabudováním oken do stavby a povinné značení CE jsou hlavními tématy letošního IV. ročníku celostátního odborného semináře OTVOROVÉ VÝPLNĚ STAVEBNÍCH KONSTRUKCÍ, který se uskuteční 20. – 21. října v Hradci Králové.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Výrobci a dodavatelé oken a dveří se mohou osobně setkat s Dipl. Ing. Ulrichem Sieberathem, ředitelem IFT Rosenheim GmbH, největší evropské organizace zabývající se vývojem zkoušením a zpracováním technických norem a předpisů v oblasti otvorových výplní a mohou si vyslechnout jeho přednášku o nových trendech v technologiích výroby.

Největší setkání odborné veřejnosti z oblasti projektování, výroby a montáže oken dveří a vrat i z řad investorských společností, bytových družstev a zadavatelů veřejných zakázek pořádá společnost Stavokonzult za odborné garance Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha s.p. Účast na loňském ročníku přesáhla 660 osob.

Bližší informace o semináři a jeho program jsou uveřejněny na webové stránce www.stavokonzult.cz

Závěrečnou pozvánku naleznete ZDE.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]