Zpět 2 fotografie

Ke koupi rodinného domu klíče od mercedesu

Investorská a developerská skupina CPI Group se odhodlala k unikátnímu marketingovému tahu. Při koupi jednoho z rodinných domů projektu Jižní stráň v Praze 8 Březiněvsi obdrží zákazník navíc nový vůz značky Mercedes.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Nová situace na trhu s realitami si žádá nové marketingové nástroje. Těmi nejrozšířenějšími bývají slevy nebo naopak bonusy. Automobil značky Mercedes se však jako nadstandard ke koupi domu objevil poprvé.

„Každý, kdo si nyní koupí rodinný dům na Jižní stráni obdrží při podpisu smlouvy klíče od nového automobilu značky Mercedes. Vybrali jsme třídu A, velmi praktický typ vozu vhodný do městského provozu,“ upřesňuje Milan Trněný, obchodní ředitel CPI Group.

Projekt čtyřiatřiceti klasických rodinných domů o velikosti 5+kk byl dokončen už loni v listopadu. Koncem roku se na Jižní stráň stěhovali první majitelé. Obec Březiněves je z centra Prahy vzdálena jen 15 minut jízdy autem a jako kontrast k městskému prostředí působí ideálně volná krajina, která novou čtvrť obklopuje. Poměrně velkorysý prostor domů o rozloze téměř 160 m2 rozšiřují dále zahrady. V současné době je projekt ze 40% vyprodán.

Více podrobností o této akci na telefonu 606 338 765, společnost Lexxus.
Více o rodinných domech Jižní stráň www.jiznistran.cz.