Zpět 5 fotografií

Hörmann na IBF 2009 představí celou řadu novinek

Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, se již tradičně zúčastní mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2009 v Brně. V letošním roce představí vedle stávajících výrobků i celou řadu zajímavých novinek.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Významný prostor bude věnován prezentaci akce „Vrata a vstupní dveře roku“, v jejímž rámci jsou od 1. března až do 31. prosince 2009 nabízeny sekční garážová vrata RenoMatic s pohonem a vchodové dveře RenoDoor za mimořádně příznivé ceny.

Trend snižování energetické náročnosti budov sledují ocelové a hliníkové vstupní dveře ThermoPro, které kromě vynikajících tepelněizolačních vlastností zaujmou také atraktivním vzhledem a možností výběru ze široké škály motivů a odstínů.

Zájemci o segment pohonů vjezdových bran se budou moci seznámit s novým pohonem posuvných bran z řady LineaMatic s označením LineaMatic H. Tento typ umožňuje pohodlně ovládat brány až do šíře 10 000 mm, výšky 3 000 mm a hmotnosti 800 kg.

Vzhledem ke stále se zvyšujícím požadavkům na design sekčních garážových vrat představí společnost Hörmann novou povrchovou úpravu Micrograin s prolisem velmi jemné drážky a tři nové druhy renolitových folií – dřevodekory Světlý dub přírodní, Tmavý dub rustical a elegantní povrch Titan Metallic.

Uvedené výrobky včetně celé řady dalších zajímavých produktů a nejmodernějších technologií z oboru garážových i průmyslových vrat, vstupních dveří, nakládací techniky nebo protipožárních a protikouřových uzávěrů, mohou návštěvníci shlédnout ve dnech 21.4. – 25.4. 2008 na brněnském výstavišti v pavilonu V, stánek č. 103.

Více informací na www.hormann.cz.