Zpět

FINEP zahájil prodej parcel pro rodinné domy v novém projektu Výhledy Sluštice

1. září zahájil FINEP prodej stavebních parcel pro rodinné domy v novém projektu Výhledy Sluštice. Charakteristickými rysy projektu jsou dobrá dopravní dostupnost do metropole a klid venkovského bydlení v přírodě.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Obec Sluštice s necelými 400 obyvateli leží pouhé 2 kilometry od hranic hlavního města, v blízkosti Říčan a Úvalů u Prahy. Projekt Výhledy Sluštice obec rozšíří o 69 rodinných domů. V první etapě nabízí FINEP k prodeji 24 pozemků. Více pozemků FINEP nabídne postupně v dalších etapách projektu.

„Již v prvotních plánech jsme dbali na to, aby nově vzniklá čtvrť působila příjemně a splňovala vysoké nároky na moderní způsob života a bydlení. Sluštice se díky našemu projektu rozrostou o atraktivní vilovou čtvrť, která bude zasazena do funkčního venkovského prostředí v těsném sepjetí s přírodou,“ říká Vladimír Zuzák, obchodní ředitel FINEP.

„Nabízíme stavební parcely s výměrou od 650 do 1490 m2, cena se pohybuje v rozmezí 1690 – 2300 Kč za metr čtvereční. Menší parcely je možné pořídit již za 1,5 milionu korun, největší stojí 2,6 milionu korun. V ceně pozemku jsou zahrnuty kompletní inženýrské sítě včetně zavedených telefonních linek.

Velký důraz je kladen na kvalitní provedení a citlivé řešení projektu, které je v souladu s přírodou a zároveň poskytuje potřebné pohodlí pro nové obyvatele. „Ulice mezi jednotlivými domy jsou osazeny zámkovou dlažbou, jsou vybaveny veřejným osvětlením a travnatými ostrůvky. Příjezdové cesty k domům lemují stromy a zelené pásy. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst,“ dodává Vladimír Zuzák.

Přímo ve Slušticích jsou k dispozici základní služby – restaurace, kadeřnictví, autoopravna. Od září bude v obci zprovozněna mateřská školka. V areálu bývalé obecní školy, kde vzniká dům s pečovatelskou službou, vzniknou lékařské ordinace. Základní a střední škola, nemocnice a další infrastruktura se nachází v Říčanech, vzdálených méně než 5 minut cesty autem. Cesta do nejbližšího nákupního centra, Chodov, trvá pouze 15 minut.

Okolí Sluštic nabízí skvělé možnosti odpočinku i sportovního vyžití. Blízký Babický les je ideální pro procházky s dětmi, cyklistické stezky a procházkové trasy nabízí také Klánovický a Říčanský les. Přírodní rezervace údolí řeky Rokytky je jednou z nejmalebnějších oblastí v okolí Prahy, zajímavé je také údolí Třebohostického potoka. Příznivce sportu potěší tenisové kurty v Nedvězí, vzdálené jen 7 minut jízdy autem, milovníci koní ocení jízdárnu v nedalekém Mukařově. Pro zapálené golfisty je k dispozici golfový klub Molitorov v Kouřimi.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]