Zpět

ECOSE® Technology sbírá mezinárodní ocenění

Nová generace ekologické minerální vlny s ECOSE® Technology od Knauf Insulation vyhrála prestižní mezinárodní cenu Dubo Award 2009. Dubo Award jako jedna z mála oceňuje inovativní a revoluční výrobky v oblasti trvale udržitelné a ekologické výstavby. Zároveň na čtvrté Mezinárodní konferenci a výstavě izolace 2009 v Praze získala vlna s ECOSE® Technology ocenění výrobek roku.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Kongres trvale udržitelného stavebnictví v holandském Rotterdamu, tzv. Dubotag, každoročně vítá odborníky v oblasti ekologické výstavby z celého světa. Klíčovým cílem setkání není jen diskutovat o možnostech úspor energie, nýbrž ukázat reálné úspěšně implementované technologie. Jako inspirující příklad a důkaz úspěchu byla porotou i přítomnými odborníky vyzdvižena revoluční novinka ECOSE® Technology od Knauf Insulation, která vnesla do stavebnictví nový, ekologický rozměr. ECOSE® Technology je založená na využití přírodního pojiva z obnovitelných materiálů bez použití formaldehydu, fenolů a akrylátů při výrobě. Díky nižší energetické náročnosti při výrobě technologie zároveň šetří životní prostředí.

Dalším zajímavým oceněním, které nová minerální vlna s ECOSE® Technology získala, je titul Výrobek roku, který jí byl udělen na čtvrtém ročníku Mezinárodní konference a výstavě izolace 2009, jež proběhla ve dnech 2.- 3. listopadu v Praze. Tato konference je v odvětví izolačních materiálů proslulá setkáváním výrobců izolací, dodavatelů surovin, vědců, akademiků a zákonodárců, aby zde společně diskutovali o nových trendech a spolupráci. V letošním roce se zúčastnilo přes sto delegátů z více než padesáti společností a pětadvaceti zemí světa.

Minerální vlna s ECOSE® Technology je výsledkem pětiletého intenzivního výzkumu a testování a poskytuje zákazníkům Knauf Insulation inovativní výrobky, které rovněž splňují rostoucí požadavky trhu po udržitelnějších stavebních materiálech.

Více informací na www.knaufinsulation.cz
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]