Zpět 1 fotografie

Dveře jako šperk

Hledáte pro svůj domov špetku ozvláštnění? Zajímáte se o nápadité dekorace a klasika už Vás tak trochu omrzela? Myslíte si, že z interiérových dveří nejde utvořit originální prvek?

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika:
Autor: (red)

Inspirujte se zajímavě řešenými celoskleněnými dveřmi STYLUS® z dílny českého výrobce, firmy VV SKLO, který se zabývá kompletním opracováním skla a pro naše interiéry vytváří celoskleněné dveře, dělící stěny, fixní příčky či sprchové kouty z bezpečnostního kaleného skla.

Při výběru dekoru Vašich celoskleněných dveří se nemusíte držet jen známé klasiky v podobě decentních linek či úzkých a elegantních šmouh. Zkuste být odvážnější a navrhněte si motiv vlastní! Na celoskleněné dveře lze pomocí techniky pískování vytvořit také obrazy s přírodními motivy a detaily nebo třeba s květinovým zátiším. Že se fantazii meze takřka nekladou, potvrzuje i ztvárněná vrba na dvoukřídlých dveřích z naší fotografie. Takto designově řešené dveře směle nahradí velký obraz nebo tapetu na stěně.

Pokud zvolíte sklo Planibel v bronzovém provedení, které můžete vidět i na dveřích z fotografie, Vaše prostory ještě navíc ztajemníte. Tyto dvoukřídlé dveře s atypickým dekorem, s užitím skla Planibel bronz a s atypickým madlem jsou u výrobce k dostání v cenové hladině 84 000,- Kč.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]