Zpět 5 fotografií

Dejte průchod celoskleněným dveřím v bytě

Když se vysloví “celoskleněné dveře“, mnohým z Vás se nejspíš v prvé řadě vybaví prosklená administrativní centra, kanceláře nebo velké obytné prostory. Na realizacích firmy VV SKLO Vám ale ukážeme, že i malému nebo rekonstruovanému prostoru prvky ze skla sluší.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika:
Autor: (red)

Možná Vás už také napadlo, že užití posuvných dveří v bytě je dobrou možností, jak ušetřit prostor, který by si pro sebe jindy vzaly třeba klasické dveře otočné. S posuvnými dveřmi získáte místo po stranách dveří, kam poté můžete umístit další zařízení, nábytek či dekorace. Na naší fotografii Vám představujeme celoskleněné posuvné dveře, které zde důmyslně oddělují kuchyň od ložnice. Pro celoskleněné dveře STYLUS bylo použito sklo Satináto, které není průhledné, ale pouze průsvitné, takže přes zavřené dveře není nic vidět. Při vhodně zvoleném osvětlení si můžete dopřát i příjemnou hru světla a stínů, která se přes celoskleněné dveře rozehraje…

Celoskleněné dveře mohou v bytech také rozsvítit prostor a podpořit průchod slunce. Tuto vlastnost uvítají hlavně majitelé tmavších interiérů, které je zapotřebí více projasnit. Kromě toho si můžete pohrát i s výběrem ornamentů na skle a i Váš zdánlivě obyčejný panelový byt bez obav ladit v duchu moderních trendů.

Zajímavým prvkem v interiérech jsou také celoskleněné světlíky, které prakticky nahrazují část zdi, která bude oproti skleněné ploše vždy působit těžkým dojmem. Jak můžete vidět na fotografii, celoskleněné dveře s bočními světlíky vytvořily v interiéru elegantní skleněný akcent, s jehož pomocí se navíc zachovaly všechny komunikační zóny a v interiéru jednoznačně vládne pocit vzdušnosti.

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]