Zpět 2 fotografie

CPI Retail Park Prostějov se skvělou akcí pronájmů

Od počátku května mohou maloobchodní prodejny směřující do Prostějova využít jedinečné nabídky CPI Retail Parku Prostějov. Pronájem posledních volných jednotek bude po dobu šesti měsíců o polovinu nižší.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

„Touto speciální akcí chceme přilákat firmy, které díky obavám z dopadů krize svou původní strategii expanze pozastavily, přesto cítí, že na trhu svůj potenciál mají. Jde o určitou startovací nabídku,“ říká manažer oddělení pronájmů investorské skupiny CPI Group Pavel Jirásek. „Zájemcům můžeme nabídnout jednotky od 300 do 600 m2, respektive až 900 m2 v sousedství hypermarketu Interspar. Prostory jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Současnými nájemci jsou Alpine Pro, Kik, Lidovka, Okay a Oresi,“ dodává Jirásek.

Výhodou CPI Retail Parků je, kromě dobré polohy a dopravní dostupnosti, také skladba nájemců, která, díky zástupcům diskontních prodejen, láká i v dnešní době dostatek zákazníků. Obchodní park o celkové rozloze 4 300 m2 leží na ulici Plumlovská při výjezdu na Boskovice, nedaleko velkých prostějovských sídlišť, a byl kompletně dokončen na jaře tohoto roku. Dokončovací práce zahrnovaly především terénní úpravy a osázení zelených ploch.

 

Informace o CPI Group najdete na www.cpi.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]