Zpět 1 fotografie

Cihlový POROTHERM DŮM se stal absolutním vítězem

Letošní, v pořadí již čtrnáctý ročník soutěže Dům roku 2009, zná své vítěze. Ocenění získal rodinný dům, který v rámci programu POROTHERM DŮM Wienerberger realizovala společnost JOSTRA CZ. Dům v soutěži, pořádanou časopisem Můj dům, získal prvenství hned dvojí: v kategorii typových domů a zároveň se stal absolutním vítězem s nejvyšším počtem hlasů od čtenářů časopisu.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Cihlový dům stojící v Pošumaví získal svoji cenu od hlasujících čtenářů v kategorii individuálních domů i v celkovém hlasování. Jeho obytná plocha 527m2 s dispozičním řešením 10 + 1 a rozlehlým pozemkem přírodního rázu jej předurčuje pro velkou rodinu.

Kvalita prověřená časem
Realizovaný dvoupodlažní dům má za sebou tři roky bezproblémového a ekonomicky úsporného provozu. Ty dokládají, že ani stavba větších rozměrů, a s vnitřním bazénem, nemusí být provozně nákladnou záležitost, pokud disponujete dobrým projektem a při stavbě vsadíte na klasické zdící materiály. Jako hlavní materiál zde byl pro výstavbu použit zdicí systém POROTHERM.

Program pro kvalitní a energeticky úsporné bydlení
Program POROTHERM DŮM vznikl v roce 2002 a jeho cílem je podpora kvalitní výstavby rodinných domů u nás. Výstavba přitom může probíhat jak podle vlastního návrhu, tak využitím některého z typových projektů. Přímo v rámci programu je připraveno jedenáct základních typových projektů rodinných domů.

Více informací o programu POROTHERM DŮM si lze vyžádat na zákaznické lince 844 111 123 nebo na internetové adrese www.porothermDUM.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]