Zpět

Bytoví designéři radí ZDARMA na IBF 2009

Společnost SAPELI, jako iniciátor projektu Umíme udělat domov, pořádá v průběhu konání Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2009 pro všechny zájemce a návštěvníky DNY S BYTOVÝMI DESIGNÉRY. Ty se uskuteční ve dnech 22. a 24. dubna 2009 na expozici SAPELI na brněnském výstavišti. Konzultace bytových designérů budou pro všechny připraveny ZDARMA.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Společnost SAPELI stála před dvěma lety u zrodu ojedinělého internetového projektu UMÍME UDĚLAT DOMOV, který na svých stránkách www.umimeudelatdomov.cz nabízí informace, články a rady z oblasti bytového designu. Nejoblíbenějšími sekcemi projektu jsou poradny bytových designérů, které jsou všem zájemcům a návštěvníkům stránek nabízeny zcela ZDARMA.

Bytoví designéři z projektu Umíme udělat domov budou bezplatně radit i v průběhu Mezinárodního stavebního veletrhu IBF 2009, který se koná ve dnech 21. – 25. dubna 2009 na brněnském výstavišti.

DNY S BYTOVÝMI DESIGNÉRY budou probíhat od středy 22. dubna do pátku 24. dubna 2009 přímo na expozici společnosti SAPELI, v pavilonu V, na stánku číslo 66.
V pátek 24. dubna 2009 přijede navíc celou akci podpořit také oblíbený herec a moderátor pan Martin Zounar.

Na webových stránkách www.sapeli.cz nebo na www.umimeudelatdomov.cz mohou od 8. dubna 2009 vážní zájemci o radu bytového designéra provést rezervaci konkrétního dne a času jejich konzultace. Další informace o celé akci budou na webových stránkách projektu www.umimeudelatdomov.cz a www.sapeli.cz pravidelně aktualizovány.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]