Zpět 1 fotografie

Britta Cesar jmenována novou výkonnou ředitelkou Skanska Property Czech Republic

Britta Cesar byla jmenována novou výkonnou ředitelkou Skanska Property Czech Republic. Britta disponuje bohatými zkušenostmi s developerských aktivit společnosti Skanska v oblasti infrastrukturních a komerčních projektů – ve společnosti působí již od roku 1998, přičemž poslední dva roky pracovala ve Stockholmu, kde měla na starost investice do nemovitostí a obchodní transakce. Předtím působila v oblasti investic do komerčních nemovitostí jak v regionu střední a východní Evropy, tak v oblasti PFI/ PPP projektů ve Velké Británii.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Na nové pozici nahradí k 1. únoru 2010 Rikarda Henrikssona, který se rozhodl společnost opustit a pokračovat ve své profesní kariéře jako Head of Project Development ve společnosti Niam.

„Mám to potěšení oznámit, že Britta Cesar se ujme úlohy výkonné ředitelky naší pobočky v České republice. Díky svým rozsáhlým zkušenostem s developerskými projekty na různých trzích a úspěchům při nemovitostních transakcích je ideální kandidátkou na tento post,“ prohlásil Richard Hultin, prezident Skanska Commercial Development Europe. „Chtěl bych rovněž využít této příležitosti a poděkovat Rikardovi za solidní práci, kterou odvedl pro společnost Skanska, a chtěl bych mu popřát hodně úspěchů do budoucnosti.“

„Jsem velice ráda, že se mi této možnosti dostalo a rovněž se těším na to, že znovu budu moci pracovat a žít v České republice,“ říká Britta Cesar. „Zaměření naší společnosti na ekologické a energeticky účinné budovy představuje pro klienty i investory velice atraktivní nabídku. V kombinaci s finanční stabilitou skupiny Skanska je toto velká příležitost pro další expanzi našich aktivit.“

Britta žije v současné době ve Stockholmu a je jí 36 let. Ve volném čase poslouchá hudbu, cvičí jógu, lyžuje, věnuje se plachtění a ráda cestuje. Je držitelkou titulu MSc v oboru zeměměřictví, se specializací na oblast financování nemovitostí na Lund Institute of Technology, University of Lund.