Zpět 2 fotografie

Akumulátorový vrtací šroubovák Bosch získal cenu “Plus X Award”

Akumulátorové vrtačky Bosch získaly cenu šestého ročníku ceny Plus X Awards v kategoriích „Vysoká kvalita“ a „Design“. Nezávislá porota, kterou tvořilo 31 odborných novinářů a předních osobností z oboru, udělilo tomuto nářadí ocenění za jeho výjimečné přednosti v kategoriích.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

„Oceněné akumulátorové vrtačky/šroubováky GSR/GSB 14.4/18 VE-2-LI Professional jsou určené pro nejtěžší a nejobtížnější vrtací a šroubovací práce na staveništích,“ uvádí Martin Malý, brand manager českého zastoupení firmy Bosch. Díky své robustnosti, mechanické odolnosti a vysokému točivému momentu motoru podávají impozantní výkon při veškerých vrtacích a šroubovacích pracech.

Porota však ocenila i další vlastnosti tohoto akumulátorového nářadí. Kvalitu nástroje je možné demonstrovat například na extrémně pružném a zároveň pevném krytu Dura-Shield. To dělá přístroj prakticky nezničitelným, protože zůstává plně funkční i po pádu na beton z výšky 2metrů. Dalším specifikem výrobku je inovativní lithium-iontová technologie Bosch Premium, která poskytuje bezkonkurenční kapacitu akumulátoru s životností delší až o 400 procent.

Toto nářadí je rovněž vybavené systémem elektronické ochrany motoru (EMP). „Tento systém je na trhu jedinečný. Pokud totiž dojde k vysokému krouticímu momentu a motor se přetíží, tak jej systém EMP automaticky vypne. To zabraňuje tomu, aby se motor přehřál či shořel a zároveň významně zvyšuje životnost nástroje,“ popisuje hlavní přednost výrobku Malý.

Výše uvedené přednosti ocenili i porotci soutěže Plus X Award 2009. Bosch se tak s touto a dalšími novinkami stal jedním z hlavních vítězů. Celkem 14 výrobních novinek z modré řady určené pro profesionály získalo ocenění v kategoriích “Vysoká kvalita”, “Snadná použitelnost”, “Ergonomie” a “Design”, přičemž některé z výrobků byly oceněny vícenásobně.

Bosch tak získal většinu ocenění v kategorii elektrického nářadí, v níž tak obdržel titul “Nejinovativnější značka roku 2009”. „Toto zvláštní ocenění se uděluje pouze společnostem, které jsou schopny prokázat znaleckou expertízu v oblasti kvality produktu a vedoucí postavení v oblasti novátorství v celé produktové kategorii,“ uzavírá Malý.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]