Zpět 3 fotografie

Akce „Mercedes k rodinnému domu“ splnila očekávání investora

Přesně před dvěma měsíci přišla investorská a developerská skupina CPI Group jako první s marketingovou kampaní, v níž na podporu prodeje rodinných domů projektu Jižní stráň přidala jako bonus osobní auto značky Mercedes. Akce přilákala velké množství zájemců o nové bydlení, kteří si rodinný dům v Praze 8 – Březiněvsi postupně koupili či rezervovali. Projekt je nyní z 65% prodán.

Publikováno: 29.07.2009
Rubrika: ,
Autor: (red)

Na rozdíl od zahraničních zkušeností s bonusy v podobě automobilů, které během krátké chvíle dokázaly rezidenční projekty doslova rozprodat, se cílem CPI Group stalo především zviditelnění 34 rodinných domů Jižní stráně v záplavě dokončených bytových projektů. „Český zákazník je mnohem opatrnější, nelze tedy očekávat, že by ho auto přesvědčilo o koupi rodinného domu. Záměrem této marketingové akce bylo především upoutat pozornost na projekt Jižní stráň a jeho výhody, což se podařilo. Návštěvnost projektu mnohonásobně stoupla, zájem jde vidět i na prodeji a závazných rezervacích,“ potvrzuje Milan Trněný, obchodní ředitel CPI Group.

Před vyhlášením akce byl projekt prodán ze 40 %. „Díky marketingové akci se počet prodaných domů zvýšil a dosáhl 65 %, většina zbývajících domů je v rezervacích. Zájemci však stále mají možnost si některý z domů vybrat,“ potvrzuje Milan Trněný.

Podle jeho názoru je projekt Jižní stráň navíc důkazem, že podobné bonusy nevyužívají developeři jen v případě „neprodejných“ projektů, jak často zmiňují média. „Rodinné domy Jižní stráně byly v nezávislé soutěži Dům roku 2008 ohodnoceny nejvyšší cenou odborné poroty v kategorii typových domů. Takové ocenění určitě přitáhlo pozornost dalších zájemců,“ dodává Trněný. Odborná porota soutěže ve svém hodnocení ocenila „střízlivý koncept rodinných domů, který poskytuje solidní obytný standard, je variabilní a dobře se hodí do českého prostředí“.

Projekt čtyřiatřiceti klasických rodinných domů o velikosti 5+kk byl dokončen už loni v listopadu. Koncem roku se na Jižní stráň stěhovali první majitelé. Obec Březiněves je z centra Prahy vzdálena jen 15 minut jízdy autem a jako kontrast k městskému prostředí působí ideálně volná krajina, která novou čtvrť obklopuje. Poměrně velkorysý prostor domů
o rozloze téměř 160 m2 rozšiřují dále zahrady s výměrou od 200 do 700 m2. Cena za dům bez zahrady a DPH činí necelých 5 milionů korun.

 Více o projektu Jižní stráň na www.jiznistran.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]