Zpět

Zbrusu nové kování ROLLO

Dveře posuvné po stěně byly dosud vedeny po kolejnici, která byla zabudovaná do ochranné dřevěné garnýže. Moderní interiéry s technicky laděnými doplňky si ovšem žádají typologicky stejná řešení i v tomto způsobu otevírání dveří.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

právě z tohoto důvodu konstruktéři firem J.A.P. s.r.o. a SAPELI, a.s. vyvinuli moderní řešení posuvného kování, u kterého jsou dveře zavěšeny na kovových kladkách a vodícím elementem je kovová chromovaná tyč, po níž dveře pojíždějí.

Kování ROLLO od J.A.P. a SAPELLI

Kování je z nerez oceli, je otevřeně přiznané a svým vzhledem dotvoří moderní technický styl, jenž v kombinaci s moderními modely zasouvacích dveří dodá velmi trendový ráz interiéru. „Za zmínku a povšimnutí rozhodně stojí detail tohoto kování – samotný dojezd dveřního křídla. Ten je řešen pružinou, jež zajišťuje měkký dojezd buď při otevírání anebo zavírání dveří, takže se již nikdy neozve zvuk prudce naražených dveří,“ uvádí vedoucí marketingu J.A.P., paní Pavla Vozárová. Použití kování ROLLA není omezeno zvoleným typem dveřního křídla, lze jej použít jak pro dýhované nebo třeba pro celoskleněné dveře.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]