Zpět

Wienerberger představí na ibf zajímavé novinky!

Společnost Wienerberger cihlářský průmysl představí na mezinárodním stavebním veletrhu ibf v Brně hned celou řadu novinek. Velký zájem je očekávám o sortiment broušených cihel POROTHERM CB a především o nově představovanou technologii POROTHERM DRYFIX.SYSTEM, která umožní výstavbu i v zimě, a to až do teplot –5 °C. Na stánku společnosti bude prezentována i nová příčkovka POROTHERM 14 P+D usnadňující provedení instalací. Již tradičně tu také budou probíhat jak oblíbené ukázky zdění na tenkou spáru, tak nově i práce se systémem DRYFIX.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

„Poslední novinku zatím neprozradím. Je to naše tajemství, přicházíme se zcela novou technologií,“ říká ing. Richard Slavík z marketingu firmy Wienerberger. „Proto zvu návštěvníky veletrhu do našeho stánku, kde bude vše odtajněno. Kromě novinek tu pro ně budeme mít připraveno i další překvapení.“
Veletrh ibf 2008 proběhne v Brně 22. – 26. dubna, expozici společnosti Wienerberger naleznete v pavilonu A2, stánek č. 016. Návštěvníkům zde budou k dispozici i podrobné informace a novinky k programu výstavby rodinných domů POROTHERM DŮM a také ochotný profesionální tým společnosti Wienerberger.

Vizualice stánku společnosti Wienerberger na ibf 2008 v Brně

Wienerberger Porotherm ibf 2008 Brno

Wienerberger Porotherm ibf 2008 Brno