Zpět

Vyhrajte cihly Porotherm na Váš dům!

Chystáte se pustit do výstavby rodinného domu? Zapojte se do soutěže společnosti Wienerberger a získejte cihly na celý dům zdarma! Soutěž „Vyhrajte cihly Porotherm na Váš dům“ začíná v březnu a hrát o hlavní cenu můžete až do 14. září 2008. Hlavní výhra bude předána v rámci veletrhu For Arch 2008.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Soutěž „Vyhrajte cihly Porotherm na Váš dům“ má celkem sedm kol a vznikla ve spolupráci společnosti Wienerberger a internetového portálu www.tvujdum.cz. Každé její kolo trvá měsíc, výjimkou je pouze září, kdy lze soutěžit pouze čtrnáct dní.
Na www.porotherm.cz a www.tvujdum.cz se počínaje březnem objeví každý měsíc nový článek s tématikou výstavby rodinného domu a bydlení. Úkolem čtenářů je zodpovědět na tři otázky, které budou u každého z těchto materiálů. Pro účast ve slosování přitom musí být vždy minimálně dvě otázky zodpovězeny správně.

Porotherm

Sedm dílčích a jedna hlavní cena
Celkově lze v soutěži získat osm cen. Sedm dílčích bude uděleno vždy po jednotlivých kolech soutěže a jejich výherci si vyberou zboží společnosti Wienerberger v hodnotě 10.000 Kč.
Do hry o hlavní cenu – cihly na celý dům – budou zařazeni všichni, kteří odpoví ve všech kolech soutěže alespoň dvakrát správně. Odpovědi na otázky z jednotlivých kol lze na www.tvujdum.cz „zakliknout“ i zpětně, v tomto případě však soutěžící nehrají o dílčí ceny. Pokud však správně zodpoví alespoň dvě otázky ve všech sedmi kolech, splní podmínku pro zařazení do slosování o hlavní cenu.
Hodnota hlavní ceny je specifikována velikostí domu. Výherce obdrží kompletní systém Porotherm (cihly, nosníky, překlady) na stavbu domu, a to až do velikosti stavby o maximálním objemu do 700 m3. Pokud bude stavba uvedený limit přesahovat, získá výherce možnost dokoupit zbývající materiál od společnosti Wienerberger za výhodných podmínek.
Pro získání ceny musí výherce předat společnosti Wienerberger vlastní stavební projekt. Na jeho základě mu společnost Wienerberger zdarma dodá stavební materiál „na míru“ dle propočtů daného projektu. Pokud výherce nebude v době získání výhry vlastnit stavební projekt, může ho dodat až do konce roku 2008.

Registrace pro zapojení do soutěže
Zájemci o účast v celé soutěži nebo jen v jejich jednotlivých kolech se musí zaregistrovat do věrnostního Bonus programu na www.tvujdum.cz. Každý zaregistrovaný zájemce přitom může svoje odpovědi na otázky v každém kole zaslat jen jednou.
Více info naleznete na www.porotherm.cz a www.tvujdum.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]