Zpět

V soutěži dveře dělají domov rozdalo SAPELI téměř čtvrt milionu korun

Společnost SAPELI vyhlásila vítěze třetího ročníku soutěže o dveře SAPELI zdarma. Deset soutěžních interiérů s největším počtem hlasů vzešlých z veřejného hlasování na stránkách www.dveredelajidomov.cz bylo ohodnoceno odborníky SAPELI, kteří vybrali hlavní tři výherce a ti získají zpět své finanční částky vynaložené na koupi dveří SAPELI.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Soutěž o dveře SAPELI ZDARMA je hlavní částí klientského programu Dveře dělají domov. Soutěž probíhala od 1. května do 31.prosince 2007. Podmínkou pro účast bylo vložení soutěžní fotografie interiéru s dveřmi SAPELI na internetové stránky www.dveredelajidomov.cz. Návštěvníci webových stránek soutěže pak mohli svými hlasy ohodnotit své favority a ocenit tak nejzdařilejší realizaci interiéru. Soutěže se celkem zúčastnilo 33 soutěžících a při hlasování bylo uděleno celkem 4.631 hlasů. Návštěvnost stránek v prosinci 2007 dosáhla výše 405.000 zobrazených stránek.

Z více jak půlročního hlasování vzešlo deset postupujících finalistů, jejichž interiéry hodnotila porota ve složení: Aleš Ullmann – vedoucí designu SAPELI, Simona Kadlecová – vedoucí marketingu SAPELI, Milica Čudková, bytová designérka a Martina Rychetská, šéfredaktorka klientského časopisu Dveře dělají domov. Mezi hlavní hlediska odborné poroty při posuzování jednotlivých soutěžních interiérů patřila zejména správnost výběru užitého modelu dveří v prostoru, stylová jednotnost dveří a v neposlední řadě celková estetičnost a sladění kompletního interiéru s ostatním vybavením.

První místo obsadil interiér paní Zuzany Halfarové z Krnova, která získává od společnosti SAPELI vrácení všech vynaložených financí spojených s nákupem dveří SAPELI, a to včetně jejich montáže. Zdařilý interiér paní Halfarové si dokázal zajistit 253 hlasů a do užšího finále postupoval z 8. místa. Na volbě hlavního vítěze se porota shodla naprosto jednoznačně. Rozhodnutí zdůvodňuje Aleš Ullmann: „Oceňujeme především volbu novinky dýhovaných dveří NOTE v provedení dub, které podtrhují moderní a lehký design celého interiéru.“ Milica Čudková v hodnocení pokračuje: „V interiéru je evidentní citlivý přístup majitele k barvám i zvoleným kombinacím materiálů, což dokazují ukázky dveří a podlah. Velmi kladně hodnotím výplně dveří matovým sklem, díky kterému dochází k příjemnému prosvětlení prostoru, jenž celkový dojem interiéru zútulňuje“. Dveře byly zakoupeny u společnosti Czechwood trading, Opava.

Druhé místo obsadil interiér paní Radky Kubínové z Jindřichova Hradce, která se může těšit na vrácení 50 % ze svých finančních prostředků vynaložených na zakoupení a montáž dveří SAPELI. Interiér paní Kubínové si získal 573 hlasů a do finálového kola postupoval ze 2. místa. Členové poroty hodnotili na tomto interiéru v prvé řadě vysokou profesionální úroveň celkového sladění prostorových dispozic, materiálů a kombinací barev. V interiéru se dokonale prolínají odstíny hnědé a šedé. Dveře SWING a NOTE v dýze ořechu vhodně zapadají do interiéru. Dveře byly zakoupeny u společnosti Sapservis, Soběslav.

Ze třetího místa se může těšit pan Petr Bína z Luk nad Jihlavou, pro něhož je připravena cena v podobě 30% vrácení nákladů spojených se zakoupením a montáží dveří SAPELI. Fotografie pana Bíny získaly 244 hlasů a postoupily do finále z 9. místa.
Tuto volbu zdůvodňuje Aleš Ullmann: „Zaslané soutěžní snímky dokazují, že majitel se nebál pustit do skutečně netradiční a prostorově velmi umělecky ztvárněné realizace interiéru. Oceňuji, že prostor je nabitý energií a zvolení dýhovaných dveří Alegro v provedení javor a třešeň celkový vzhled skvěle dokreslují a designově zapadají“. Dveře byly zakoupeny u společnosti Madein-Wood, Jihlava.

Finalisté si svoje výhry přeberou v půlce února v jihlavské vzorkovně SAPELI. Celková částka, kterou výherci projektu Dveře dělají domov od společnosti SAPELI získali, je 239.000,- Kč.
Soutěž o dveře SAPELI zdarma probíhala již třetím kolem. Soutěžní snímky si můžete prohlédnout na adrese www.dveredalejidomov.cz a informace o předchozích ročnících získáte také na stránkách http://media.sapeli.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]