Zpět

TONDACH na IBF – novinky i generální partner soutěže učňů

Chystáte se navštívit mezinárodní stavební veletrh IBF 2008 v Brně? Pak nezapomeňte na pavilon G1, stánek č. 12. Společnost TONDACH Česká republika s.r.o. zde bude prezentovat nejen svoje současné výrobky, ale můžete se tu seznámit i s novinkami, například levými okrajovými taškami Stodo 12 a Falcovka 11.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika: ,
Autor: (red)

Nabídka firmy jistě zaujme i stavebníky zajímající se o využití sluneční energie. TONDACH Solar sestavy s kolektorem TS 300 byly na trh uvedeny právě před rokem a nabízejí systémové řešení celé střechy. Pokud si nyní stavebníci objednají 5 těchto kolektorů, získají jeden zdarma.
Příležitost dostanou i ti, kteří by rádi při výstavbě ušetřili. Již tradičně si budou moci na stánku TONDACH zahrát o slevu až 50 % na základní střešní tašky.
„Budeme rádi, pokud se návštěvníci IBF přijdou podívat nejen na náš stánek, ale navštíví také Soutěž odborných dovedností učňů – obor pokrývač, kterou již mnoho let v pozici generálního partnera podporujeme,“ říká ing. Jana Klasová z marketingu firmy TONDACH. V pořadí již jedenáctý ročník tohoto mezinárodního mistrovství České republiky začne 23. dubna a učni budou mezi sebou zápolit v pokládce různých druhů střešních krytin až do 25. dubna.

Tondach pálená taška

Veletrh IBF Brno 2008 proběhne 22. – 26. dubna, expozici TONDACH naleznete v pavilonu G1, stánek č. 12. Návštěvníkům zde budou k dispozici jak podrobné informace o novinkách, kompletním střešním systému, tak ochotný profesionální tým společnosti TONDACH Česká republika s.r.o.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]