Zpět

Spočítejte si střechu!

Plánujete pořízení nové střechy? Pokud jste si zvolili střešní krytinu Tondach, můžete si pomocí jednoduchého programu sami spočítat, kolik a jakých střešních prvků budete potřebovat.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Chcete orientačně znát cenu nové střechy? Pokud si na internetu zadáte adresu www.tondach.cz/technicke-informace/, můžete si zdarma stáhnout výpočtový program. S jeho pomocí během chvilky zjistíte nejen cenu, ale také rozpis všech prvků, které by měla vaše střecha obsahovat.
S výpočtovým programem se pracuje velmi jednoduše. Hodí se přitom pro získání informací o všech základních typech střech – sedlové, valbové, polovalbové, pultové a stanové. V jeho úvodu si je potřebné vybrat pouze typ střechy, typ tašky a zadat požadované rozměry dle legendy. Na dalších několika stranách se už poté zobrazí nejen plocha střechy v metrech čtverečních, ale také přesný počet všech tašek a dalších doplňků, které budete potřebovat.
Kromě toho program navíc umožňuje i dopočítání dalších nestandardních funkčních i okrasných prvků. S výpisem jednotlivých prvků lze přitom dále velmi jednoduše pracovat a dodatečně ho upravovat, například si z internetu aktualizovat ceník krytiny a doplňků.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]