Zpět

Skanska posiluje developerské aktivity na Slovensku

Společnost Skanska úspěšně expanduje na slovenský realitní trh. V těchto dnech zahajuje prodej již třetího rezidenčního projektu v Bratislavě, luxusní Rezidence Romantika. Obytná vila v městské části Karlova Ves přinese celkem patnáct nadstandardních bytů, hodnota investice dosahuje 150 miliónů slovenských korun. Stavba byla zahájena v květnu roku 2007.

Publikováno: 29.07.2008
Rubrika:
Autor: (red)

Dalším bytovým projektem, který aktuálně Skanska ve slovenské metropoli zahájila, je Rača Vineyards se 174 byty v pěti bytových domech v městské části Rača. Na svazích historického vrchu Devín připravuje projekt Viladomy Devín se 111 byty v první etapě výstavby. V letošním roce plánuje Skanska zahájit prodej čtvrtého rezidenčního projektu.

Společnost Skanska má na slovenském realitním trhu jedinečnou příležitost uplatnit své mnohaleté zkušenosti v této oblasti z Česka. Na Slovensku se v nejbližší době zaměříme nejen na rezidenční výstavbu, ale i na komerční development, zejména projekty Design & Build a PPP,“ říká generální ředitel společnosti Skanska Reality Petr Fanta.

Bratislavský trh s nemovitostmi zažívá boom srovnatelný s loňskou situací v České republice. Rezidence Romantika navíc odpovídá pro Slovensko typické poptávce po větších bytech, takže předpokládáme vysoký zájem ze strany klientů i investorů,“ uvádí obchodní ředitel Skanska Reality pro Slovensko Radek Pšenička.


Romantika hlavní náhled

Rezidence Romantika vyrůstá v městské části Karlova Ves v širším centru Bratislavy. Moderní městská vila se třemi nadzemními podlažími nabídne patnáct bytů s užitnou plochou v rozmezí 95 až 165 čtverečních metrů včetně prostorných teras a nadstandardním vnitřním vybavením. Vila bude stát na území bývalých zahrad, na místě původního zájezdního hostince z konce 19. století a díky svažitému okolnímu terénu bude poskytovat zajímavý výhled do okolní přírody.


Romantika terasa náhled
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]